şükela:  tümü | bugün
 • universal isimli sporcu gıdası üreten firmanın, ünlü animal serisine adını veren, en popüler ürünü.
  bu animal serisi içerik olarak diğer supplementlara göre çok daha doyurucu olsa da asıl farkı imajıyla yapmaktadır.
  eski yıpranmış görünümlü, katı hayvani kutularda satılan bu seri, supplement sektöründe görülebilecek en sağlam reklam bombardımanıyla sunulur sporculara. (bkz: this is animal can you handle it)

  bunun dışında animal pak gerçekten vitamininden amino asitine, esansiyel yağ asitlerinden performans arttırıcılara kadar tam manasıyla bir herşey içinde ürünüdür. kullanıp da memnun olmayan görmedim.
 • (bkz: frank mcgrath)
 • animal pak m-stak kesinlikle ise yarayan bir kac non-hormonal anabolic lerden biridir.

  m-stak cycle yaparak kullanilmali, 3 hafta haplari yuttuktan sonra 1 hafta ara verilmelidir. daha ilk gunden enerji levelinizi arttirir, bildiginiz hayvan gibi basarsiniz agarliklari. ilk hafta sonunda kesinlikle bir fark gorursunuz. kaslari sertlestirir ve daha definitive bir goruntu alir. ikinci hafta baslangicinda haplar ilk hafta etkisini vermez cunku vucut toleransini arttirmistir ancak ilaclar hala calismaya devam eder. eger kafeine alisik bir bunyeniz yoksa kahve rengi olan hapi icmeyebilirsiniz.
 • bunu kullanan bir arakdaşım vardı , adam küçük abdestini yaptıktan sonra tuvalet kullanılamaz hale geliyordu.
 • gerçekten hayvani'dir, fakat o kadar hapı yutmak gerçekten eziyet veriyor.
 • çok yoğun ağırlık antrenmanının getirdiği bitkinlik ve yorgunluğa çare olabilen, hatta bununla da kalmayıp insanı garip bir yaşam enerjisi ile dolduran takviye. normalde bütün vitamin ve mineralleri (çinko, magnezyum ve ginseng'e varana kadar) ayrı ayrı satın alıp kendi kombinasyonumu yapardım. ama elimdeki takviyeler tükenmeye başlayınca 10 ayrı kutuyla uğraşmamak için animal pak aldım. sabah 5'te uyanıp "işe gitmeden önce dışarı çıkıp koşsam mı" demeye başladım.
 • kullanmaya başladıktan bir süre sonra hapları tek tek veya birkaç tane birlikte yutmaya üşenip hepsini bir defada yutmaya çalışmanız olasıdır. buna alışınca gayet kolay oluyor kullanmak.
 • bir süredir kullanmakta olduğum ürün. açıkçası ciddi bir beklenti ile kullanmadığımdan (sonuçta vitamin desteği) placebo etkisi görmediğim için çok ciddi verim aldım demem gerçekçi olmaz. lakin vücut direncini arttırdığı kesin. yani o kadar vitamin ıvır zıvır direnci arttırmayacak da ne yapacak? bunun kendimde gördüğüm en açık örneği, septum deviasyonundan mütevellit yılda en az 2 3 kere çektiğim kronik faranjit rahatsızlığını bu ürünü kullandığım süre içinde ilk kez antibiyotiksiz ve yataklara düşmeden atlatmamdı. cildimde ya da bağırsaklarımda bir yan etkisine rastlamadım ama içerisindeki bir maddeden ötürü idrara acayip sarı bir renk kattığını söyleyebilirim. idrar rengi değil yalnız böyle nasıl desem fenerbahçenin çubuklu formasındaki sarıya çalan bir renk. günde en az 2.5 litre su tükettiğimi de dipnot olarak söyleyebilirim.

  özet: güzel bir ürün.
 • herhangi bir doping ya da steroid türevi içermemesine rağmen barındırdığı bir çok madde, günlük önerilen değerlerin yaklaşık 10 katıdır. gerçekten ağır çalışmayanlar için gereksizdir. reklamlarında da "zaten 'joe couchpotato' için üretilmemiştir" der. bol suyla alınması elzemdir.