şükela:  tümü | bugün
  • çok yoğun ağırlık antrenmanının getirdiği bitkinlik ve yorgunluğa çare olabilen, hatta bununla da kalmayıp insanı garip bir yaşam enerjisi ile dolduran takviye. normalde bütün vitamin ve mineralleri (çinko, magnezyum ve ginseng'e varana kadar) ayrı ayrı satın alıp kendi kombinasyonumu yapardım. ama elimdeki takviyeler tükenmeye başlayınca 10 ayrı kutuyla uğraşmamak için animal pak aldım. sabah 5'te uyanıp "işe gitmeden önce dışarı çıkıp koşsam mı" demeye başladım.
  • kullanmaya başladıktan bir süre sonra hapları tek tek veya birkaç tane birlikte yutmaya üşenip hepsini bir defada yutmaya çalışmanız olasıdır. buna alışınca gayet kolay oluyor kullanmak.
  • bir süredir kullanmakta olduğum ürün. açıkçası ciddi bir beklenti ile kullanmadığımdan (sonuçta vitamin desteği) placebo etkisi görmediğim için çok ciddi verim aldım demem gerçekçi olmaz. lakin vücut direncini arttırdığı kesin. yani o kadar vitamin ıvır zıvır direnci arttırmayacak da ne yapacak? bunun kendimde gördüğüm en açık örneği, septum deviasyonundan mütevellit yılda en az 2 3 kere çektiğim kronik faranjit rahatsızlığını bu ürünü kullandığım süre içinde ilk kez antibiyotiksiz ve yataklara düşmeden atlatmamdı. cildimde ya da bağırsaklarımda bir yan etkisine rastlamadım ama içerisindeki bir maddeden ötürü idrara acayip sarı bir renk kattığını söyleyebilirim. idrar rengi değil yalnız böyle nasıl desem fenerbahçenin çubuklu formasındaki sarıya çalan bir renk. günde en az 2.5 litre su tükettiğimi de dipnot olarak söyleyebilirim.

özet: güzel bir ürün.
  • universal nutrition markasının piyasada muadili olmayan multivitaminidir.her sabah 11 tane hap yutmak iğrençtir,orası ayrı.argenine içerir.
  • kullanirken cok su icmeye ozen gosterilmelidir deniyor her yerde. dogrudur zaten 11 hap iceren bi servislik paketi icmek icin 1.5 litre su tuketiyorsunuz, basit matematik her hap icin 100ml su icseniz yutabilmek adina 1.1 litre yapiyor kafadan. obsesif bi insan degilseniz rahatlikla 1.5 litre olur bu. gun icerisinde de 1.5 litre icseniz 3 litre yapar ki bence yeterli bi oran.

urunun kullanimina gelince mevsim degisimlerinde ota boka nezle grip olan insanlarin bu supplement ile gecis donemlerini rahatlikla gecirebilcegini soyleyebilirim, en azindan bende boyle bi etkisi var. fiziksel olarak daha dinc ve guclu hissediyorsunuz kendinizi.
  • (bkz: animal flex)
  • oncelikle urun içerik olarak güzel. fiyatınada pahalı diyen arkadaslar olabilir ancak içeriği en uygun fiyatlı supplement markalarından 44 günlük toplasanız bile bu fiyatın en az 2 katı maliyet çıkar ki abd de 30 dolar bu ürün.burada bayağı bir geçirmece yani. şunu net ifade etmeliyim, doğal fitness-vg ci arkadaşların bu ürüne ihtiyaçları yok. kendilerine çok pahalı bir idrar hazırlamak gibi özel bir amaçlarıda yoksa bosuna paranızı kaptırmayın ve karaciğerinizi yormayın derim. alın abicim düzgünce omega3 b12 c ve d vitaminlerinizi yolunuza bakın. androjen yada anabolizan kullanan arkadaşlar için ise bulunmaz nimet. uzun esterler ile 10-12 haftalık kürlerde en nihayetinde 8 haftadan itibaren coşan protein sentezini bu ürünle en azından bir paket alıp 8. haftadan itibaren desteklemenizin büyük faydası olacaktır. benim tavsiyem 2 paket alıp 2. haftanın sonundan itibaren 88 gün ürünü kullanmanız yönünde.