şükela:  tümü | bugün
 • büyük oğlumun (~9) animaux ile birlikte hastası olduğu kanal. kanaldaki tüm yayınların ismini biliyor. bebekken böcekleri yakalayıp yerdi, biraz büyüdü solucanları eve, kurbağaları kreşe taşıdı, teneffüslerde okul bahçesindeki hayvanların yanında alıyor soluğu (devlet okullarında da hayvan besleyebiliyorlar)... beni de yanına oturtup, keseli sıçanları izletiyor şu an zorla. annelerin babaların hayali bu biliyorum ama daraldim ben. keseli sıçan iğrenç görünüyor, viski fıçılarının arasından çıktı, bir süre viski içebileceğimi zannetmiyorum.
 • hayvanseverin başucu kanalı

  -alo naber, napıyosun gece?
  -animal planet izliyorum sonra arar mısın?
 • izledikçe türkiyede hayvan olmanın ne kadar üzücü ve zor bir şey olduğunu düşünmeden duramadığım kanal.
  hayvanlara kötü bakanların ciddi cezalar almaları hatta hapse girmeleri, kötü bakılan hayvanların sahiplerinden kurtarılıp özenle tedavi edilip, eğitilip yeni sahiplere kavusmalarinin saglanmasi, hayvan sahibi olmak isteyenlerin onceden egitilmesi ve hazırlarsa sahip olmalarını desteklemek..vb.
  biz burda anca tekme tokat döverek öldürelim hayvanları, yazık..
 • yıllarca national geographic wild izlemiş ve wild'in, üzeri kalitede bir rakibi olmayacağını düşünen biri olarak, 2 ocak 2012 den itibaren teledünya'da da izleme imkanı bulup kıyaslama yapma şansına ereceğimiz hayvanlar temalı belgesel kanalı.

  neredeyse bir yıl sonra gelen edit: nat geo wild kalitesinin çok çok uzağında. ayrıca aylardır türkçe yayın yok. sorunu hep kanala atmakta teledünya yetkilileri. bir ara üst pakete geçme nedenimdi animal planet. artık umrumda değil. ilgilenen, çözüm için uğraşan yok. kendileri bilir.
 • ne zaman açsam ağaç evi ustaları ve oltacıları gösteren kanal.

  gidin bi aslan kaplan çekin amk, paranız mı yoktur nedir.
 • national geographic wild'ın yanında çocuk kanalı gibi kalıyor. sabah akşam sevimli hayvanların maceraları tadında programlara denk geliyorum. tamam köpekli olanları izlemiyor değilim ama hep aynı tür izlenmez ki. tabii digiturk şunun hd'sini verse izlenirliği artacaktır kesinlikle.
 • bu kanalda az önce denizkızlarının varlığı ile ilgili ciddi ciddi yapılan bir program vardı. görüldükleri iddia edilen yerler de hep insanların gözlem ve çekim yapabilecekleri yerler. böyle yerlerde yaşayan bir tür olacak ve şimdiye dek tespit edilemeyecek öyle mi? önceden sirklerde/panayırlarda cücelerin, aşırı uzun boyluların, siyam ikizlerinin vs. "ucube" diye sergilendiği bölümler varmış. orada çakma denizkızları da sergilenirmiş. burada başarı halkın ilgisini çekip gişe sağlamakmış. görünen o ki koskoca animal planet de bu çakma denizkızı sergileme işine girmiş. sadece yöntemleri farklı.
 • ağaçtan evler konusunda uzman olduğunu söyleyen bir abinin programına takılıyorum yaklaşık 1,5 saattir, 10 dakikada bir reklama giriyor. hayır reklamda da hep program tanıtımları yayınlıyor, içine sıçıyor izleme keyfi diye birsey bırakmıyorlar.
 • hafta içi her gün ayy ne tatlı diye bir program yayınlıyor. programda kedi köpek yavrularını gösteriyor. doğumundan sonra ki tüm gelişimlerini en ince ayrıntısına kadar anlatıp gösteriyorlar.

  kendimi programın o kadar içinde hissediyorum ki kardeşlerinden ayrıldıklarında hüzünleniyorum.

  program bitiminde büyümüş hallerini gösterdiklerinde torunumu görmüş gibi hissediyorum.
 • programları harikulade fakat yayın politikası boktan kanal. heyecanla ve merakla izlediğiniz programlarda 10 dakikada bazen 5 dakikada 1 sürekli kendi yayınlarının tanıtımlarını yapmaları sürekli bunu tekrarlamaları kadar salakça bir şey tv dünyasında yoktur heralde. he tamam program aralarında yaparsın ya da izlenilen bölümün ortalarında 1 defa veya 2 defa yaparsın da 10 dk. da 1 nedir abi ? sadece türkiye ve insanına yönelik bi olaymı diye ciddi ciddi merak etmekteyim. salakmıyız ulan biz ? güzelim programları piç etmekte üstlerine yok kısaca. lan oğlum bari bondi vet i izlerken koymayın şu sikindirik tanıtımlarınızı.. anladık yeter... kaplan kamera ekranını yaladı, little one yemek hazır....