şükela:  tümü | bugün
 • digiturk 84 numaralı kanalda her gün 12:00-24:00 saatleri arası yayın yapan, içeriğinde 1001 çesit hayvan türüne rastlayabileceğiniz eğitici öğretici belgeselvari tv kanalı. öğrenebilecekleriniz arasında ayağına kıymık batmış bir pelikanın tedavisi, arıların cinsel hayatı, timsahlarla konuşma yöntemleri gibi konular sayılabilir. (bkz: faydalı eser)
 • hayvanseverin başucu kanalı

  -alo naber, napıyosun gece?
  -animal planet izliyorum sonra arar mısın?
 • dicovery chanel'in yaratıcı, yapımcı ve yoneticilerinin hedeledii (kanıt mı istionuz? filin hortumunun ustundeki top deel discovery nin dunya-yerkure hödösü) ve turkiyede digiturkte yayın yapan haywan belgeselleri kanalı.
 • artık digiturk"de olmayan kanal
 • yunanistan'in digiturk'u demekte bir sakinca gormedigim nova'da da bulunan bu kanal icin soyleyebilecegim iyi seylerim yok. sabah aksam ne zaman acsam ya dunyanin en komik hayvanlari videolari ya artik bana illallah dedirtmis "monkey business" (adeta komik) isimli sikik program. bu monkey business'da ne oluyor, hemen soyleyeyim, her bolumde bir takim maymunlar, goriller, sempanzeler artik neyse, bunlar besleniyor, bakicilari gev gev konusuyor: "ay suzy cok akilli", "bill artik grupta problem yaratmamasi gerektigini ogrenmeli" anaokulu ogretmeni agizlariyla. maymun ulan bu? 0-5 yas grubu cocuk mu? birak ne yapacaksa yapsin, gruba uyum sureciymis.

  iki tane kirpi, bir manta ray, olmadi baykus belgeseline denk gelsem ellerinden opecegim animal planet'i ama yok. varsa yoksa maymun. evrim teorisine soguk bakmaya basladim, o derece.
 • turksat 1c de sifresiz, ingilizce yayına başlamış kanal. doğan grubunun bayram sürprizi gibi duruyor. eşantiyonu da discovery channel.

  11966 h 12500
 • veteriner programları house izliyormuş etkisi yapabiliyor.
  her yeri kaplamış röntgenler, ameliyat mı etsek sorun sağ tarafta mı sol tarafta mı nasıl tedavi edebiliriz düşünceleri falan..
  bu sırada zavallı bir şekilde ağzından hortumumsu şeyler sokulmuş bayılmış halde yoğun bakımda bekleyen köpekler, ağlayan sahipleri...
 • hayvan polisleri ile ilgili maceralarında yayınlandığı tv kanalıdır. mesela bir yerde bir hayvana kötü muamelemi yapılıyor tak polisler orada. gerekirse kötü muamelede bulunan insanı tutuklayıp hapse bile atıyorlar. tabii hayvancığıda tedaviye alıyorlar.
 • guzelim logosunun neden amina koymu$tur ben anlamadim.. ayni $eyi discovery de yapti.. trt'ye logo yapan firmayla anla$tilar heralde..

  http://www.underconsideration.com/…_planet_logo.gif