şükela:  tümü | bugün soru sor
  • annemi seven kızdan evladır.
  • bir zamanlar anime seven kız'ın; 3ds max'le ilk flört zamanlarından doğan çocuğu da şöyle bir şeydir;

http://img836.imageshack.us/…836/2041/bakbakbak.png
  • ideal kız tipimdir ama güzel ülkemde güzel anime muhabbeti yapan kız sayısı iki elin parmağını geçmez. kısacası varsa böyle kız arkadaşlarınız çevrenizde öpün başınıza koyun hatta jelatin kağıdına sarıp dolapta saklayın.
  • nadir olsa dahi olan yurdum kadınıdır, lise-üniversitede arkadaş çevresi veya sevgili nedeniyle ilgilenenler olabiliyor ama iş-güç sıkıntısı ya da evlilik telaşesi derken vazgeçiyorlar. hala 25 üstü izleyene rastlamadım bu gruptan. gerçekten sevdiği için takip edenler nadir de olsa var, he bulursanız oturup saatlerce muhabbet edin derim, pıtı pıtı aizen reise aşkını anlatan mı dersin, luff'yi nami'den kıskanan mı dersin ohoo. candır, bulunup evlenilesidir.
  • animelerde duygular sevgi, kızgınlık, aşk hatta psikopatlığa varan öfke, ne olursa olsun çok daha yalın-saf ve daha yoğun yaşanır. bu hikayelere kapılan insanlar da kendilerinden bir şeyler buldukları için nispeten daha yalın kalpli olurlar. anime seven kızlar/insan gözümde 1-0 öndedir. bi de beşiktaşlıysa öf. eheh
  • ergendir. twitter'da kendi adını ve resmini kullanmamasından da anlayabilirsiniz.
  • istisnasız her biri fazla uzakasya kültürüne kaptırmıştır kendini... deli saçması bir takım japonca lügate sahiptirler... bugüne kadar tanıştığım kore dizilerini seven kızın kankası bu herhalde...
    genelde orta-üst seviye gelire sahip ailelerin ikinci doğan çocukları oluyor bunlar. şu aralar göz bozuksa kemik çerçeve standart...

garip ama müthiş de genellenebiliyormuş onu fark ettim...
  • - ay ben naruto shippuuden hastasıyım.
    + aa gerçekten mi? ben de sürekli takip ederim. favori karakterin hangisi?
    - sasuke çok tatlı yaa...
    + ağzını burnunu kırarım lan senin! kalk git masamdan! kaaaaallkkk!
  • anime ve manga seven kizlar, arabayi yokusta zirt diye kaldirma ve geri vitese takip tek seferde parketme ile dogru orantili, 10 saatini alisverise,4 saatini kuafore,3 saatini televole programlarina harcayanlar ile ters orantilidir.