sponsorlu
  • amın fotoğrafı okudum amk.
    amın feryadı gibi.
  • burdan anlaşılıyor ki sözlük bir story sistemi entegre edebilir.
  • görsel

sabah markete giderken bir apartman duvarının üzerinde bir çocuk ayakkabısı ve bu fotografları gördüm. büyük bir ihtimalle o apartmanda yaşayan bir aile çocuklarını kaybetti. normalde ölen yaşlı insanların ayakkabısı evin dışına konur ama bu sabah sabah beni mahvetti. allah sabır versin, çok acı…
  • kadınların instagram niyetine kullandıkları ve kadın olduklarını ısrarla belli etme çabalarının olduğu fotoğraflar paylaştıkları başlık.

dikkat edin, manzara fotoğrafı paylaşıyorlarsa ayakları ya da bacakları, kedi fotoğrafı veya kadeh paylaşıyorlarsa ojeli tırnaklarının göründüğü elleri mutlaka var fotoğraflarda.

çünkü ekşi sözlük'ün abazan yuvası olduğunun farkındalar ve bu tarz fotoğraflar paylaştıklarında instagramdan daha fazla takipçi toplayabileceklerini çözmüşler.

bir kaç tanesinin profiline girip bakın anlayacaksanız. mütemadiyen bu başlık altında anlattığım gibi fotoğraf paylaşan boş beleş tiplerin minimum 80-100 takipçisi var.

güzel bir ego tatmin yöntemi.

edit: kadın yazarlar eksi butonunu aşındırıyor :) canları sağolsun

edit2: erkeklerin desteği geldi :p
  • kızımın gece yapıp, sabah benim göreceğim şekilde masaya bıraktığı notu.

görsel
  • görsel
    söndü buralar hep.

az önce altındaki ateşleri söndürdüğümüz ağaçlardan birkaçına dokundum, sevdim onları. bazıları için çok geç. sıcaktan ve ağır kıyafetlerden dolayı ben 3 kilo vermiş olabilirim bu akşam, bazıları ise can verdi. üstüm başım is içinde, tıpkı bazı ağaçlar ve hayvanlar gibi. hepimizin ciğerleri soldu ama bu havanın temizlenmesi için daha az önce yanma tehlikesiyle burun buruna olan ağaçlardan vazife bekliyor olmak fazla değil mi?

bu kir, pas, ateş insanın içinden mi bulaşıyor buralara hep?
  • köpeğim inatla havlayınca bahçeye çıktım. yerde kafesinin önünde bir karga gördüm. (sonradan türünün küçük karga olduğunu öğrendim .) kaçmayınca bir sıkıntı olduğunu anladım. elime alınca gördüm iki gözünü de oymuşlar, kapalı görsel yarım saat çay ile kompres yaptım, damla damlattım. veeee sonuç görsel. tabii bu süreçte tırnakları ile parmağımı deli gibi kavradığı için parmağımı birkaç yerden deldi. tek gözü açılınca ısırmaya çalışıyordu falan. bir yandan "besle kargayı oysun gözünü" atasözü yankılanırken beynimin içinde bir yandan tek gözü açıldığı için deli gibi gülüyordum. o ise yüzümu ezber ediyordu :d
    görsel sonra diğer gözünü de açtım, yaralı yerlerine kremini de sürüp doğaya saldım ve "seni bulucam kızım" diye intikam yemini ederek ağaca kondu. :d
    görsel

edit: dün hızlıca yazmıştım, bugün birkaç bilgi vereyim. gözlerinde iğne ucu kadar açık vardı ve sadece köpük benzeri su çıkıyordu ancak oradan yansıyan bir ışık gördüm, gözü hareket ediyordu sanki içeride. ben de onun iğne ucu deliğinden görmeye çalıştığı ışığa tutundum ve gözü açılırsa ne ile karşılaşacağımı bilmeden tedaviye başladım. tabii kursağı bomboştu, uzun süre aç kalmış.

ve artık kendisi burada, gitmiyor. gelip attığım kuş yemlerini yiyor. fırsat bulursam fotoğrafını çekerim :)

edit: işte burada bebeğim :)
    görsel
  • uykusuzluktan amın fotoğrafı diye okudum veya fesatlığımdan öyle okudum bilemeyeceğim.
  • nude görmeye geldik. milletin saçma sapan fotoğraflarına maruz kaldık
hesabın var mı? giriş yap