şükela:  tümü | bugün
  • turkanime'de ve kendi sitelerinde yayınlamak suretiyle fansublar hazırlayan, anime ve manga çevirileriyle uğraşan fansub grubu.

şahsen gözümde en kaliteli ve en iyi fansub grubudur. diğer fansub gruplarına nazaran, imlâ konusunda özellikle çok çok iyi seviyedeler fakat bu aralar kendilerini pek piyasada göremiyoruz. eskiden daha sık çeviri yapalardı, hemen hemen her projede yer alıyorlardı. yeni projelerde kendilerini hiç görmedim.

lütfen geri dönün ve bizi kaliteyle tekrar buluşturun :(
  • anime topluluğunda kendileri tanrı olarak gören ama hiçbir boku beceremeyen çoluk çocuk tayfası.
  • ben bu fansub gurbunu çok ayrı seviyorum ya benim için en iyisi. hep ilk tercihim olmuştur. anisekai'den daha iyi olduğu söylenilen fansub gruplarına ne kadar izlesemde anisekai'ye ısındığım kadar ısınamadım. daha fazla projelerle görmek isteriz kendilerini ganbatte!
  • anisekai candır ama emek verip çevirenlerin hepsi çok çok iyidir.umarim karşılığını alıyorsunuzdur hepiniz.
    t: türk anime ve manga severler için çeviri yapan topluluk.
  • çevirileri ile alakalı iyidir kötüdür bir yorum yapamam ama forumlarında kullandıkları çağ dışı kalmış bir sistem ile insanı canından bezdiren fansub grubudur.

anime indirmek için önce üye olmanız gerekiyor yetmiyormuş gibi bir de yorum yazmanız gerekiyor. hepsi tamam adamlar bir kural koymuş uygulayalım diyorsun her yorumu da kabul etmiyorlar. hesabım teşekkürler yazdığım için spam olarak görüldü ve yasaklandı. sonrasında birkaç hesabım da benzer şekillerde yasaklandı. benden tam olarak ne tür bir yorum beklediklerini merek ediyorum, acaba çevirmenin 7 sülalesine methiyeler mi dizmem gerekiyordu.

işin özü forumlarında zeka yoksunu moderetör ve yöneticiler barındırmaktadır. insanlar ile iletişim problemini çözmeleri gerekmekte.

hesabın var mı? giriş yap