şükela:  tümü | bugün
  • cevapsız bir soru. bunu cidden merak ediyorum.

bir gün bu ülkenin başındaki bir iktidar anıtkabiri yıkmak istese, geziyi ayakta tutan bütün bileşenler anıtkabir için de birlik olur mu, kürtlerin pozisyonu ne olur ve hepsinden önemlisi bu kadar büyük bir heyecan ve kararlılıkla bu kadar geniş yelpazede bir genç nüfus bir daha ben buradayım demeye cesaret edebilir mi?
  • arkadaşları frmtr'ye alalım
  • yıkmaya teşebbüs etmeyi bırak dile getirilmesi bile yüksek derecede güven, özveri ve tecrübe isteyeceği için @2'ye katılıyorum.
  • gezinin de ötesinde hareket olur, ülkücüsü, türkçüsü, solcusu, azerbaycan türkü ayaklanır, buna cüret edenin anası sikilir, aklınızdan bile geçmesin arap piçleri, hepinizi sikerler.
  • anıtkabir'in önemini anlatırken bile ırkçılık yapan yazarları göstermiş başlık.

adamın derdi anıtkabir falan değil ki. yine kesmiş, biçmiş kendinden olmayanı. ne atatürk'ü anlamış, ne eserlerini okumuş. gelmiş burada kes, doğra, biç diyor. sonra gider milletin nick altına akp'li bu der, rahatlar. kafa yapısı insanca yaşamaya değil de, kendinden olmayanı öldürmeye yönelik çalışan yaratıklardan uzak durun. hiç kurumuyor ırkçı ağızlarındaki kan ve ishal.

ırkçılara bir, anıtkabir'i yıkmaya çalışanlara iki kez basıyorum engeli.

edit : sanırım bana akp - hdp kırması çomar denmiş :).öncelikle güldürdüğü için kendisine teşekkür ediyorum. her entarisinde türk olmayanları ve alevileri aşağılayan birini bu kadar şımartan, bu hale getiren de onu favlayanlar işte. yakın çevresinden fav aldıkça burada bize kusacak beynindeki kurtları. yazık.
  • değil gezi, devrim olur, devrim. keşke öyle bir şeye yeltenseler. ama buna cesaret edebilecek kişi daha anasının karnından doğmadı, doğamaz da.