şükela:  tümü | bugün
177 entry daha
  • an itibarıyla televizyonda gördüm. ben de neden anıtkabire sayılı insan alındı diyordum. meğerse seçerek almışlar. yandaşları almışlar. onların orada ne işi var zaten kendileri kendilerine de soruyordur.

15 temmuzu kendi tabirleri ile coşkuyla kutlasınlar. 30 ağustosta virüs bahane edilsin kutlanmasın. bu virüs yerli ve milli galiba ondan 15 temmuzda bulaşmadı.

nasıl bir zihniyet bu anlamak güç.

anıta atatürk'e saygıyı geçtim orası mezar mezar. ölüye saygınız olsun. sözde hepiniz müslümansınız ya hani, ümmete, ölüye, diriye saygınız vardı... ondan işte. he şov olsun diye yaptığınızı itiraf edin hepiniz, biz de müslüman olmadığınızı bilelim akçomarlar.

edit: link
  • alıştın, nutukları dinleyip uyuyorsun. sen böyle uyudukça, sanma ki sabah olur!
    körler memleketinde, şaşı padişah olur!

aziz nesin
  • hani saraydan çıkarken padişah, kapının önünde bir güruh toplanırmış ya.
    3 kuruş para karşılığı padişahım çok yaşa, vur bana, sıç ağzıma diye bağırırlarmış.
    işte bunlar, onların modern hali.
    3 kemik karşılığı salya akıtıyorlar. sinirinizi bozmasın.
    yarın bizzat ilk taşlayan, yemin ederim hiç oy vermedim diyenlerin başında bunlar gelecek.
  • lınk haınlıktır. rezıllıktır. organızedır.

tesadüf olması imkansız planlı bir hareket. bunlar bir anıt da, nasıl davranılacağını bilmeyecek kadar da cahıller.

paralı askerlerınızın anıtkabır'de ışı yoktur.

orası kalben atatürk'e bağlı olanların zıyaret edeceğı anıttır.

edıt: zorla zıyarete geldığını bılıyoruz tayyıp erdoğan akgençlığe öncelık verıp,kendıne slogan attırıp gülerek selam vermen hoş değıl böyle geleceksen hıç gelme daha ıyı.
  • erdoğan'ın mezarında atatürk sloganları atılsa kan çıkardı. karşınızda gerçek militanlar, teröristler.
  • bu ülkenin cumhurbaşkanına bağlılık bildiren tebanın sevgi gösterisidir.
  • hainlik midir bilemediğim. evet insanlar birini destekliyorsa bunu gösterebilir, kabulüm. ama bunun yeri bir anıt mezar veya onu da geçtim normal bir mezarlık olabilir mi?
    yine bunu da geçtim insanlar düşüncesiz ve bunu yaptı. lehine slogan atılan kişi bunu nasıl onaylayabilir? geçtiğimiz yıllarda da yapılan bu şov nasıl onaylanabilir?
  • şerefsizliğin, hadsizliğin dik alasıdır. akitlere yakışan bir hareket olmuş. şunu bilin, sizinle aynı gemide değiliz, bizim için en büyük nefret öznesisiniz.
  • ülkeye olan aitlik hissini insanlar kaybediyorsa fakirlik,imkansızlık vs gibi nedenlerden değil.
    bu gibi yaratıklarla, malum kesimle aynı safta olmamak için kaybediyor.bu dip noktası canlılarıyla hiçbir ortak noktam olmasın diye kaybediyor.
    acınası canlılar.
  • neticede her seferinde seve seve gidip huzurunda el pençe divan durmuyor mu? toplanıp allah da deseler karşısında koca bir hiç.
236 entry daha