şükela:  tümü | bugün
 • ne yazık ki gerçekleşeceğini beklediğim hadise ve bunu da "halkın atası ile birlikte olmasını istedik, ne var bunda, atatürk de bunu isterdi, atatürk de halkı ile iç içe yaşıyordu" gibi bir gerekçeyle yapacaklar.

  yakında anıtkabir'in çimleri üzerinde yuvarlanan kişiler görmemiz olasılık dahilinde, bu durum kendilerine göre atatürk'ün bitirildiğini en iyi şekilde gösteren hareket olacak, çünkü kendilerince atatürk'ü aşağılayarak bitirmiş olacaklar. anıtkabir'in bahçesinde koşan, yuvarlanan çocuklar, sağa sola sprey boya ile yazı yazan, insanların toplandığı büyük alanda top oynayan gençler, mozolenin önünde selfie yapan türbanlı bacılar, bir an gözünüzün önüne getirin, bundan daha büyük bir aşağılama var mı? imkansız mı göründü gözünüze?

  bunlar bir devrim yaptıklarını düşünüyorlar ve devrim kendisinden öncekini yıkmak zorundadır çünkü yerine geçtiği yapı ile bir arada olamaz, yaşayamaz. atatürk de böyle yapmıştı, mecburdu çünkü. bilim ve tarih böyle söylüyor. bu hareket ülkeyi iç savaşa bile götürebilir.
 • (bkz: nah)
 • limitsiz yuvarlanma
 • zaten olan durumdur. ama bu yuvarlanmalı olandan değil tabi. efendi gibi tüm vatandaşların hiçbir sıkıntı çekmeden, ücret ödemeden gidebileceği, ata'sını ziyaret edebileceği anıtkabir komutanlığı tarafından muhafaza edilen güzide, temiz ve düzenli bir milletbahçesidir. kızlı-erkekli demeden, biliyorsunuz alevi demeden, ermeni dölü demeden tüm türklerin ve yabancıların huzurla gittiği bir yerdir. size yuvarlanmalık bayır çok, başka yere.
 • yok artık daha neler.
  hoş, birileri kıskançlıktan, sen kalk ben yatayım kıvamına çoktan geldi. olur mu olur!!!