• 80li yillardan muzikler calan, icerisi yine 80li yillarin turk filmlerini animsatacak derecede dekore edilmis(tam ortada tabani kare kare bolunmus ve her karesinde farkli renklerde isiklar yanan bir dans pisti ve tavaninda kocaman pariltili bir disco topu) mekan.
  • yeni kis sezonuyla birlikte ortakoy deki anjelique buz halinden tekrar ozune, istiklal deki mekanina donmus olan sosyetik yer.

http://www.istanbuldoors.com/
  • 22 eylülde yalın konseriyle yazlık yerini kapatacak olan mekan.
  • 11 agustosta dj la ona ve saksofonist* machiel van der aar'in sahne alacagi kaliteli eglence mekani. acik havada gun batiminda bogaz manzarasi ve ortakoy camii cok guzel gorunmektedir..
  • yemekte kullanılan masaları, masalar boşaldıktan 10 saniye sonra stand haline getiren mekan.
    masanın üstündeki geniş kısmı çıkartıyolar, altından daha küçük bir kare üst çıkıyor. sonrasında masanın bacağını yükseltiyorlar ve stand haline getiriyorlar.
  • 2006 yazında açılmayacak dedikodularından sonra the doors tarafından bütün binanın satın alındığını öğrendiğim gece klübü. yani kesin 2006 yazında da açılacak ama nasıl bir açıklık olacak o daha belli değil.
  • kulup kartınız yoksa kapıda yardım alamayacagınız mekan. (bkz: unutulmaz replikler)
  • milletin dilinde , gittik gorduk ;hoş mekan imiş burası, manzara lebi istanbul olunca her yer öyle ya neyse " anjelique dan cıkmayız " diyen insanlardan birini bile göremedim ..ya da bakmadım..
    mojitosu hiç de fena degil. özetle, o manzaranın yanında hersey güzel.
  • dun gece itibariyle 2007 yaz sezonunu acmis mekan. gecen sezon burasi guzeldi, muzigiyle, temiz kitlesiyle filan. hele o manzara zaten insani bitiriyor. ama bilemedim. ya gec gittigimden ya da son 1 senedir cok gidemedigimden olsa gerek, bana et pazari izlenimi verdi. sanki kadinlar 1.5 kiloluk etler, adamlar da satirlariyla gelmisler. kalabalik icinde gozle tacize ugramadan, herhangi bir a noktasindan b noktasina gitmek imkansiz. eee o zaman ne anladim ben bu isten.

yagmur yagmasina ragmen israrla disarda duran insanlarin arasinda emre belozoglundan berke hurcan'a genis bir magazinel kitle vardi klasik. bir de bana sonradan mehmet arslan oldugunu soyledikleri bir adamcagiz vardi. pek guzide* bir sahismis kendisi. bu arada tabi bilgili, yeditepeli bir yigin universite ogrencisi masalarin uzerinde eglenmekle mesguldu. secim oncesi bir acaip atmosferdi.

(bkz: eksi sozluk magazin servisi bildiriyor)
  • iceride vatanda$ ariyorsanız yanlı$ yerdesiniz.
hesabın var mı? giriş yap