• anadolu ajansı'nın akp ve erdoğan'ı %93'den başlatıp halkın şevkini kırma ve sandıkları terketme planına darbe vuran haber ajansı
    debe edit
    gün içindeki editleri sildim sonuca odaklanıyoruz
    debe'den kemal kılıçdaroğlu'na sesleniyoruz

kemal dede bu iş ikinci tura kaldı.

artık vaatler konuşacak
    artık vaatler konuşacak
    artık vaatler konuşacak

tek vaat suriyelileri bir ay içinde yollayacağım diyen bu seçimi alır. kafadan ata ittifakının %5'ini alıyorsun

ötv'yi zaten kaldıracaksin bir ay içinde kaldıracağım de. ilk arabasını alana faizsiz kredi vereceğim de, her beş yılda bir arabasını yenileyen faizsiz kredi çekebilecek de

meclis bizde o topal ördek olacak diyecekler. bu sistemde vekillerin hiç bir önemi yok her şey iki dudağımın arasında olacak de, onları kendi sistemleriyle vur.

terörist diyecekler kardeşlik ve birliktelik vurgusu yap. terörist olan ne b.k olduğu belli olmayan suriyeliler onları da yollayacağız de.

doğu akdeniz diyecekler. geleceğimizdir de

iha siha diyecekler desteklemeye devam edeceğiz de. hatta bayraktar'ı ziyarete git. kapıdan çevirirlerse onlar kaybeder içeri alırlarsa biz kazanırız.

defansa gelin ulan ekşiciler akilli ve mantıklı vaatler bekliyorum. yazın. sesimizi duyuralım

tcg anadoludan bir tane yapip gezdirmeyecegiz her denizimize 2'ser 3'er yerlestirecegiz (bkz: @cigarette smoking man)
  • 2 seçimdir muhaliflere umut tacirliği yapıp gecenin sonunda hüsrana uğratan anadolu ajansının kırmızı hali.
  • bugünkü yerel seçimlerde başarılı bir iş çıkartır ve çuvallamazsa uzun zamandır devam eden anadolu ajansı tekeline son vermesi kuvvetle muhtemel haber ajansı.
  • oturup acaba oluyor mu diye umutlanarak izlediğim o 1 saat varya işte o 1 saat ananızın a.ına girsin.
  • belki de kendileri sayesinde uzun aradan sonra aa denilen sözde devletin tarafsız ajansı veri girişine akpyi geriden göstererek başlamıştır.
  • internet sitesi olmayan ajans.. seçim sonuçlarını dumanla mı bildirecekler.
  • aa'yi eleştirirken aynısını yapmak , hem de üst üste.
    eleştirilen her şeye katılıyorum, ama aynısının yapılmasına anlam veremiyorum.
    yine umutlandırdınız insanları. her koşulda inanıyorlar, güveniyorlar nasılsa.
    gerçi ben bunu evdeki eşime anlatamıyorum. ilk gördüğümde söylemiştim 2 saat sonra görürsün diye.
  • 42% ile başlattıkları erdoğanı şimdi önde gösteriyorlar.

sorsan yansız, özgür habercilik.

birbirinizin aynısınız lan bıktım sizden.

tanım: yalan haber ajansı
  • anka'ya göre sandıkların %84.85'i açıldığında kemal kılıçdaroğlu'nun oy sayısı 22.843.715 iken tayyip erdoğan'ın oy sayısı 22.839.604'tü. yani kılıçdaroğlu 4000 oy farkla öndeydi.

sonra yeni güncellemede açılan sandık oranı %87.81 oldu. kılıçdaroğlu 23.214.330 oyda kalırken erdoğan'ın oyu 23.774.906'ya yükseldi. yani erdoğan 560 bin oy fark attı.

son güncellemeyle sisteme toplamda 1.305.917 oy girilirken bu oyların 935.302'si erdoğan'a gitti ve yalnızca 370.615 oy kılıçdaroğlu'na gitti.

şimdi anka açılan sandık oranı %84.85'e gelene kadar iki adayı da başa baş gösterirken ne oldu da bir anda erdoğan oyların %72'sini (935.302 / 1.305.917) toplamaya başladı? görünen köy kılavuz istemiyor. bariz bir şekilde manipülasyon yaptılar işte. inanmak veya anlamak istemiyorsanız sizi daha çok üzerler.
  • aa'nın yaptığı farklı bir şey. adamlar veri girişinde tayyip erdoğan'ın önde olduğu sandıkları ilk olarak sisteme ekliyorlar

ama anka %80 den sonra yaklaşık 10 dakika içerisinde yekten tayyip erdoğan'a 1-1,5 milyon oy girişi yaptı

bu takip edenleri aptal yerine koymaktan başka bir şey değil
hesabın var mı? giriş yap