• ortaya yapılması mümkün en berbat tema parkı çıksa dahi açık ara ankara'daki en eğlenceli aktivite mekanı olacaktır. o da ben bir şekilde bu şehirden kurtulduktan bir iki ay sonra açılır kesin. gün yüzü göstermedin ankara; bari bu gol olsun be!
  • dünyanın en büyük tema parkı olacağını söylediği melih gökçek'in parkı. 1217 oyuncak falan diyor. 23 nisan'da yaptığı şunun gibi bir şeyler olacağa benziyor. anlaşılan türkiye'nin en büyük korku parkı geliyor.
  • kac secimdir melih gokcek"in vaatlerinden biri olan zimbirti..

buna inanip melih'e oy verenin aklini sikeyim. demokrasi anlayisim bu kadardir, begenmeyen siktirsin gitsin plato'nun devlet'ini okusun.
  • yapımı için şu ana kadar 306 milyon tl'lik harcamayı taahhüt eden sözleşme imzalanmış parktır. yani minimum 300 milyon tl'lik bir yatırımdan bahsediyoruz. bakalım buna değecek bir park mı ortaya çıkacak, yoksa yine birileri zengin mi olacak.
  • mansur yavaş seçilirse şayet, mutlak surette devam ettirmesi gereken melih gökçek'in elle tutulur bir projesi.

theme park olayı tüm dünyada turist çeken bir şey. ankara için de oldukça iyi olacağın şüphe yok. bakalım ortaya çıkan sonuç nasıl olacak.
  • anadolu bulvarında türk traktör'ün yanına kurulan çadırlarla ilgisi olduğunu düşündüğüm park.
  • görüntülerden anlaşıldığı kadarıyla tam bir kitsch.
    (bkz: ucube)
  • dünyanın en büyük fışkiyesinin de içinde olması gereken park.
    sağlam yapsalar da kırılmasa bari.
  • beyin yakan reklam filmi için: https://www.youtube.com/watch?v=03g4sb-qowo
  • elbetteki her boku ben bilirim planlama mantığıyla yapılmıştır. 2 tane ana arterin (anadolu bulvarı ve istanbul yolu) kesişimindedir (yeni açılan otobanımsı ucube cadde de sayılırsa 3). günde 5000'den fazla insanı ağırlayacakmış. park yeri konusunu geçtim; etrafta en ufak br toplu taşıma bağlantısı olmamasından mütevellit (metro çok kuzeyden geçiyor; güney tarafında banliyö hattı var ama durak yok diye biliyorum) civardaki trafiği sabah ve akşamları sikip atmaya adaydır.
hesabın var mı? giriş yap