şükela:  tümü | bugün
 • ankara’nın incisi, fıskiyelerin efendisi sayın melih gökçek’in ustalık dönemi projesi ankapark’a talip olmadığı için olduğu yerde çürümesi olayıdır.

  şu ana kadar 1.6 milyar dolar para harcanan projenin bitmesi için bir 741 milyon liracık daha lazımmış. hayır anlayamıyorum yani bu projenin muhteşemliğini niye kimse göremiyor anlamak mümkün değil!? sadece işletme giderleri için bile kişi başına 50 lira’dan yılda 20 milyon kişiciğin ziyaret etmesi lazımmış ki burada anadolu’nun incisi ankara’dan bahsediyoruz, 20 milyon değil 50 milyon kişi bile gelir.

  ayrıca atatürk orman çiftliği arazisini talan ederek bu muhteşem projeye başlamak bile çoğu kişiyi havalara çıkarmıştır zaten, sonuçta ormanlık arazi mahvoldu hem de cumhuriyet mazisi olan bir ormanlık alan, tam da gökçek’in proje yapmak isteyeceği bir alan. dünya eğlence parkları projeleri literatürüne altın harflerle yazılmasını da bekliyoruz bu projenin, dünya bilmeli bence.

  kaynak
 • biz yastık altındaki dolarları bozduralım tamam da yastık üstündeki dolarları böyle saçma sapan şeylere harcayıp çarçur edenleri ne yapacaz peki?

  şimdide yastık altındaki dolarları bozduralım da yatırım yapalım diyorlar yatırım ne? kanal istanbul istanbula kacaman bir çukur kazacaz sonrada bu çukur sayesinde çağ atlayacağız öylemi?

  yine olan ülkenin parasına olacak yine birileri fena halde para kazanacak..