• 750 milyon yıl öncesinden dinazor mu getirdin diye bir gün sorarlar... şaka şaka kimse sormaz, hatta unutulur gider.
  • yandaş şirketlerin 750 milyon dolar kazanç elde etmesidir. bunlardan ne kadarı fetö’yü finanse etmiştir? bu yorumu bağımsız ve vatansever savcılara bırakıyoruz.
  • ulan bunu yapanın cehennemde bile yatacak yeri yok. nasıl vicdansızlık bu, aklım almıyor.
  • inanilir gibi degildir
  • vay anasını sayın seyirciler, o parayla neler yapılırdı diye düşününce insanın nutkunun tutulmasına sebep olan durum, ya da dumur. hangisini seçerseniz artık.
  • ankapark'a harcanan paranın 30 yıl ankaralılara yardım edeceğine inanmıyorum. ederinin 750 milyon dolar olduğuna ise az mı çok mu sorusuna cevaben yurt dışındaki muadil parklara bakmamız gerekir. eğer arada çok uçuk bir meblağ yok ise, halka harcanan bu park ülkemiz yararına diyebiliriz.

aksi takdirde devlet çivi çakmasın parayı halka versin... böyle devletçilik olmaz. devletin daha doğrusu belediyenin görevi şehri modernleştirmektir. parkta yapılmalı, metroda hatta zamanı geldiğin de saray da yapılmalı. tabii ki saraylar zamanı geldiğinde yapılmıyor, bu eleştirilir ama park değil.

ankapark'ın fotoğraflarına baktığımda sevindim şahsen. ülkemizde bu tür parkların yaygınlaştırılması gerekiyor.

ankapark'a harcanan para halka dağıtılsaydı eminim %90'u buhar olur uçar halkın eline kişi başı 10-15 gibi komik para kalırdı. ki devlet dediğim gibi paraları toplayıp dağıtan değil, yapandır. saygılar.
  • o paranın her kuruşu ankaralı'nın cebinden çıktı. melih gökçek kendisi twitter'da bile bunu açıklamıştı.

bir de üstüne yıllık sadece 29 milyon liraya bir firmaya kiralandı burası. insan hayret ediyor.
  • buna müsade eden siyasal islamcıların boğazlarına giren her bir lokma haram zıkkım zehir olsun!
  • sadece bir bilgidir. yapan yaptıgıyla kalır ve gun gelir unutulur gider.
hesabın var mı? giriş yap