1425 entry daha
  • tam skim sokumluk bir kent olmuş çıkmıştır, hatta halk bahçelievler'i de işgal ettiğinden kuğulu parkın aşağısındaki enlemlere inilmemesi gerekiyor artık, bu şehirde yaşamak öyle bir işkencedir yani. çankaya var neyse ki de elitizler kurtuluyor, biraz nefes alıyor.
    büyük önderin kurduğu başkentin elitiziminden ne çok şey yitirdiğini görebilen bir elitist eğer o bahsettiği iğrençleşen kasabalaşan, pis köylümsülerden müteşekkil semtlerde bir saatten fazla durduysa gelsin beni de siksin.
  • ayrılırken sevdiğim,vardıgımda ise nefret ettiğim,baskent olmasından baska bi fonksiyonu olmayan,'melih gökçek forever' diyen kusmuk sehir..
  • istanbulluların fakir edebiyatı yapmaya bayıldığı başkent.
  • en sonunda "bir siktirin gidin lan! yok denizi yokmus da yok koymus kasabaymis da, pismis de suymus buymus da... hepinizin soyu sopu padisah sultan zaten dimi a.q.?" tepkisini vermeme neden olabilecek kadar anlamsiz bir sekilde elestirilen sehir. ulan 22 yil yasadim o sehirde, 22 yildir duydugum bu gerzek muhabbetten dolayi sikintidan patladigim, "telefonlar calmasa, arkadaslarim aramasa napardim" dedigim her ana inat askindan geberdigim sehir diye tanimlicam artik. yeter ya... atin kendinizi denize, kayik tekne bir sey alin, onun uzerinde yasayin, bir daha da ankara'ya gelmeyin... hatta onu bile daha cok begenme ihtimaliniz oldugundan siktirin gidin cehennemin dibinde yasayin.
24100 entry daha
hesabın var mı? giriş yap