10431 entry daha
  • 20 gün önceden başlamıştı kış, sonra ısındı biraz aldattı.

bugün ise direkt olarak ayaz başladı tekrar. daha da gitmez mart sonuna kadar. özlemişim.
  • gerçek akşam ayazı henüz göt kesmemiştir.

bu daha ne ki?'dir. - 19, - 21 olan zamanı gözlerimle, pardon götümle gördüm. hoş gerçi o da bu saatler değil gece 12 1 civarı falandır ama yine de göt kesen soğuk ayaz aralık ocak aylarında gelecektir.
  • asitli içecek içip kolayca hastalabilen eskilerin süt çocuğu ben, taktım kulaklığımı açtım şişe gazozumu yürüyorum bu soğukta şehrin karanlık sokaklarında. nerdesiniz eyy ankara'ya küfredenler ?
  • bu kis uzun olacak gibi duruyor, bugun yine bolgesel karlar yagdi. canini yedigim ankara.. cok seviyom ulen
  • bu mevsimde uzağında olsaydım özlemden ağlardım.
    neyse ki caddelerinde yürüyorum. neyse ki ağaçlar kırmızı-sarı soluyor. sert kış rüzgarında savrulan yapraklarının haber verdiği karı içinde karşılayabiliyorum.
  • sırf bu soğuklar yüzünden tayin istedim, yeter nannnn, yıllardır sahil kenarında büyü, gel burda birlik mah.de dötün donsun, 2011 ocak-şubat ayında arabanın camındaki buzları kazıycam diye ellerini parçala...

yalnız bana bir iyiliği oldu.... oran yolunda bi aracın buzda kayarak bana çarpması sonucunda kasko ücreti ile arabayı yeniledik... ne kadar sevinilesi bi durum
  • camdan dışarı bakıp, sokak lambasında beliren kar tanelerini izleyerek çay içmektir ankara.
  • evet o meşhur ayaz'ın başladığı gün bügündür, götümüz dondu yani. hele bide kuru rüzgar varsa ufffff, göt değil parmaklarınızı hissetmezseniz kaç kat giymiş olmanıza rağmen. o yüzen kar iyidir havayı yumuşatır karı sevin ankaralı kardeşlerim
  • erzurum felan nasıldır bilmiyorum ama benim gördüğüm en sert kış burda geçiyo böyle farklı bi soğuğu var sanki kemiklerin bile üşüyo
  • tanım : türkiyenin başkenti

(bkz: (bkz: çaylak yapılınca entry girişine tanım yazmak))
15549 entry daha
hesabın var mı? giriş yap