19288 entry daha
  • yaz hala gelmedi.
  • bu aralar şöyle değişiklikleri olan şehir:

* yaz gelmedi. akşam üzeri 5ten itibaren sweat giymeden dışarı çıkmam mümkün değil. üşüyoruz lol.

* ağaçlık alanlarda özellikle gece vakti çığlığı basan kuşlar var "eiiiiiiiiiyyyyyh" diye falan. kuştan az buçuk anlarım, bunlar yeni geldi. "yiaahahahahah" diye öten kuş var lan. bir tek ben mi duyuyorum korkusu ile arkadaşımı alıp gece yürüyüşe çıkardım. elimiz ayağımız titreye titreye eve döndük "o neydi laaan" diye. incek'te falan yaşayan varsa bu durumu aydınlatsın, "ankara'daki yeni kuşlar" falan diye.

* fuckboy tayfa edep sahibi olmuş ya da yaş ilerleyince kıymet bilir hale gelmiş. sakal denen cehennem çukurunda karşılaşınca sanki birbirimizin götünü görmemişcesine tanımıyormuş gibi davranan beyler, selam sabah bilir hale gelmiş. bravo beyler takdir ettim, sizden bir bok olmaz sanıyordum beni yanılttınız. uzun lafın kısası, bu şehir insana usül öğretmiş.

* meyhaneler "rakını al gel." diye yalvarıyor adeta. yok galdaş, rakımı alıp eve gidiyorum ben, sebebi de meyhanedeki dj aa mee ka. rakı adabı muhabbetinden en çok nefret eden 50 insandan biri ben olabilirim ama dj ne aa mee ka.

böyleyken böyle.
  • yaz gelmesin dedim de biraz abarttım mı acaba. bu soğuk hiç normal değil. kazak giyeceğim ya neredeyse.
  • hava 3-4 gün daha böyle devam edecek, bence kazak mont vs. ne varsa giymenizi öneririm. boşu boşuna hasta olacağız...
  • hala yaz gelmemiş şehirdir.

lakin hoşuma gider oldu bu durum, sıcaktan kavrulsak ne olacak? denizi yok, doğru dürüst yapılacak bir etkinliği yok. sırf parka gidip oturmak için de sıcaktan kavrulmaya değmez, aynen devam böyle.
  • doğru düzgün etkinliği yok diyen arkadaş, onun yerine benim çıkasım yok de en azından... neyse ama internete sormak diye birşey var hani, google filan var, yazıyorsun çıkıyor filan. hadi bir dene istersen... şu anda bin tane etkinlik var ama sen bilirsin tabi.
  • temmuz geldi ama biz dışarı ince kıyafetlerle çıkamıyoruz soğuktan. bu hafta yine yağmur bekleniyormuş. güneşe hasret kaldık. londra'da yaşasak insan haklarının nasil da onemsendiginden ve ekonominin ne kadar iyi olduğundan bahseder, içimizi rahatlatıp kapalı havayı görmezden gelirdik. ama burası ankara. depresyonda geziyoruz artik bu kapalı havalar yüzünden.
  • sıcaktan kavrulsak daha mı iyi şükürsüz köpekler?
    uyutmayacak kadar sıcak yerine bu serin havalar katbekat enfes. aynn böyle devam güzel şehir. biz fetişistiniz.
  • yaz tatilimi geçirmek için can attığım yer. deniz, kum, güneş bir süre sonra tat vermiyor.
    ama dostlarla oturup bi sigara içmek, bi yemek yapıp yemek öyle mi?
  • yaz mevsimini unutmuş şehrimiz. temmuz geldi hala ekim sanıyor.
6694 entry daha
hesabın var mı? giriş yap