şükela:  tümü | bugün
 • muhsin yazıcıoğlu caddesi n:45 çukurambar balgat/ankara adresinde iş ve asliye ticaret mahkemelerini barındıran asansörleri her katta duran bina. (yürüyün daha iyi)

  sanırım öğlene kadar buçuklu saatlerde buradan ana binaya, tam saatlerde de ana binadan buraya servis var. bu saatler öğleden sonra yer değiştiriyor.

  iş mahkemelerine vereceğiniz belgeler taranmıyor.

  tel: 0312 204 4500

  ek binayla arası servisle gittiğinizde trafik olmazsa 15 dakika kadar.
 • telefonla ulaşması neredeyse imkansız olan adliyedir.
 • avengersdaki evrene saçılmış 6 taş misali ankaraya dağılan adliye binaları arasında en kötüsüdür. önü bir restoranta kiralandığı için sanırım girişler arka taraftan yapılması insana kaçak kumarhaneye girme etkisi yaratıyor. içerde kafeteryası dahi yok. adliyede servis beklerken çay içilecek tost yenecek bir yer olmaması kesinlikle eksi puan. sonuç olarak balgat adliyesi sevilmedin koçum.
 • hükümetin verdiği kuruluş kararını, ankara barosu'nun 2015'te "ankara adliyesi’ndeki iş ve ticaret mahkemelerinin fiziki yetersizlik nedeniyle çukurambar’da kiralanan ek binaya taşınmasına ilişkin idari tasarrufun kamu yararından yoksun, maksat yönünden hukuka aykırı ve şehircilik ilkeleri yönünden yanlış olduğu" gerekçesiyle dava ettiği hizmet binası. özellikle iş mahkemelerinin toplu taşıma olmayan bir yere taşınması, davası olan çalışanlar için zorluk yaratmaktadır. ancak çukurambar ve çevresinde bulunan onca arsa değerlendirilmek zorunda, birileri para kazanmak zorunda. o yüzden de yemişler adliyeyi.
 • bu adliyedeki 4. ve 5. iş mahkemesinde covid tespit edilmiş ve karantinaya alınmış. daha dün 5 iş kalemindeydim ve maskeleri çeneye çekmiş oturuyolardı rahat rahat. kim bilir kaç kişiye bulaştı tespit edilene kadar.

  adliyeler çok büyük risk teşkil ediyor, bu işe artık bir çare bulunmalı.
 • camianın özlem giderdiği sucukçu adliyesi.

  asansör kavgalarıyla meşhur.