• devamlı müdürün ve yardımcılarını bilgisayarlarına "virüs girdi" diye çağırılıp baktığım ve mönitöre bir süre bakmamın ardından iexplorer'da o sayfanın açılmasıyla koptuğum olay:
    <hülya avşar'ın si..lme sahneleri, gülben ergen ağzına aldı, patlat deniz patlat>
    (tabii adamlarda 256 adsl var, ne yapacaklarını şaşırdılar)
  • izmir yunus emre anadolu lisesi'nden geldiğimde, gülseren isimli matematik hocasından kurtulduğumu düşünüp sevindiğim, akabinde gülseren'in mutasyona uğramış versiyonu eren ile karşılaşıp kafayı yediğim okul.
  • eski zamanlardan birinde elinde sopa seklinde hazirlanmis alci ile dolasan bir mudur muavininin, "bana tubitak sorulari sormayin, yakarim" diyen bir matematik hocasinin, "siraya girin lan !#$@, kime diyom lan &@#!" seklinde konusan bir beden hocasinin bulundugu mekan.
  • gecen sene mezunlar gunune gittigimde, bir kosede unutulup kalmis ve hic degismemis oldugu hissine kapildigim okulum. eren hoca hala oradaydi...
  • bugün çok kıymetli almanca hocası yusuf ersen'i kaybeden okul. nur içinde yatın sevgili öğretmenim. ich bin stolz auf ihnen.
  • 22.10.04 tarihi itibariyle alınan karar gereği cuma günleri okul dağılacağı zaman ve pazartesi günleri okulun açılış töreninde, kimsenin anlayamadığı ve bütün okulun gülmemek için kendini zor tuttuğu, istiklal marşının mixlenmiş versiyonunun distortion'dan geçip çalındığı okul.
  • uc yil once * mezunlar gunu nedeniyle gittigimde gordum ki, panoda hala benim fotografim var. ne var bunda demeyin, ben mezun olali nerden baksan bi 15 yil olmus, ustelik de benim hazirliktaki halim. hayir, tuzluk kadar bi seyim; inanamadim o fotografi orada gordugume. turan tureli (rahmetli) gostermisti, bak fotografin hala orada diye. benim fotograf hala orada mi bilmiyorum ama, turan hoca aramizda degil.
  • hayatımın en eğlenceli günlerini geçirdiğim okulum. özellikle son 3 yılda yaptıklarımızı şöyle bir düşünüyorum da zavallı hocalar yine iyi dayanmışlar bize. o zamanlarda herşey çok farklıydı ankara anadolu lisesi bir fanus gibiydi bizim için. belki yaramazdık ama hepimiz temiz aile çocuğuyduk. gerçi anladığım kadarıyla bizden sonra (bkz: 90 mezunları) bayağı değişmiş okul. neyse, iyisiyle kötüsüyle bütün hocaları sevgiyle ve bazılarını da rahmetle anıyorum buradan.
  • eski okulum... bedo'su cok unluydu.. hala orda mi bilmiorum ...
  • adi hep ankara ataturk anadolu lisesiyle karistirilmis, biraktigimda ulkucu karargahi haline gelmis okul. mezuniyet balomuzda bile balo salonuna ankara ataturk anadolu lisesi yazmislardi.
hesabın var mı? giriş yap