• intikam peşinde koşan orospu çocuklarının işi olabilir bu, zira orospu çocuklarının güçleri ancak böyle savunmasız canlara yeter.

orul orul orospu çocukluğudur bu yapılan.

edit: siyasi mesaj mı bu diye sayısız mesaj geldi, arkadaşlar bu konular benim için siyaset üstü şeylerdir. köpek düşmanı manyakların işidir, kendisini kovalamıştır bu köpekler döner intikamını alır, bölgede yüksek sesle havlıyordur bu köpekler, iner böyle intikam alır aklınca.

öğretmen demeye dilimin varmadığı bir cani 2 yavru köpeği hangi motivasyon ile eziyorsa, öyle birşey olmuş olabilir.

ülkede herşeyi siyaset ile bağlamak zorunda değiliz ya, intikam duygusu ile yapılmış gibi geldi bana sadece, başka bir sebep göremedim bu katliam motivasyonun arkasında.

edit 2: 13 köpek ölmüş, belki bu sayı artacak daha fazla. kalkıp bana siyasi bir mesaj mıydı bu diyorsunuz, siyasi olsa ne olmasa ne ya, şerefsiz/şerefsizlerin biri birileri zehirli tavuk ile dolaşıp bu hayvanları zehirliyor türkiye'nin başkentinde, dert benim mesajımın kime olduğu mu oldu yani.
    şu başlığın altına, sokak köpekleri çin'e ihraç edilsin yazan ruh hastası gördüm, derdimiz o olsun bence.
  • (bkz: up)

bunu yapanlarin allah belasını versin
  • sinirlerim hopluyor bir insan nasıl katil olur... bu hisse çok yaklaşıyorum böyle şeyler gördükçe
  • batıkent halkı o köpeklerle yaşar , gece alkollüsünüzdür sizi eve kadar bırakır. bunu yapanlar bunun vebalini hiç bir zaman ödeyemez
  • sırf başlığa destek için böyle durumlarda birşeyler karalıyorum.
    eski entrilerime bakıp sokak köpeği sevmediğimi anlayabilirsiniz. ancak köpek zehirlemek caniliktir.
  • fotoğraflar ve videolar ağlatır cinsten.
    bunu yapanlara edilecek bir küfür, hakaret daha türemedi maalesef.
    o kadar aşağılıklar.

hayvanları koruma kanunu çıkarmayan tüm yetkililerin kendi payıma amk
  • bunu yapanların ceza almadan, hatta işkence çekmeden yaşamaya devam edecekleri gerçeği beni mahvediyor.
  • bunu yapanların tez zamanda gebermesi tek dileğim.ne istediniz zavallı hayvanlardan şerefsizler.
  • yaşattığınızı yaşamadan ölmeyin şerefsizler sürüsü!
  • bir şekilde mansur başkana iletilmesi gereken katliamdır.
hesabın var mı? giriş yap