şükela:  tümü | bugün
  • edit: 158 bin tl'ye sonuçlanmıştır.
    edit 2 : belediyeden bir tanıdıgı olan varsa şartnameyi iletirlerse paylaşalım burada.
    ilk turu biraz önce biten ihaledir.
    3 firmadan gelen teklifler
    1. firma 172.bin tl
    2. firma 160 bin tl
    3. firma 210 bin tl.
    firmalara 45 dk süre verildi tekrar düşünme ve pazarlık için.
    2. turu biraz sonra başlayacak.
    şu an için 16 kişi canlı izlemekteyiz.
    gelin bu şeffaflığa ortak olalım.
    canlı yayın linki
  • bin liralık internet sitesine milyonlar ödendiğini sayıştay raporlarından öğrenen topluma fazla gelebilecek şeffaflıktır.
  • bu ne fiyat boyle pazarda bile kilosu 4 ? çarp 160 000 eder.şeffaf dümenlik .4 ? de üreticiden pazarcıya kadar hepsinin kârı var bide.
  • youtube canlı yayınında sohbeti kapalı olarak devam eden ihaledir.

(bkz: hüloooğğğğğğğğğğ)
  • 2.turu başlamış olan ihaledir.
  • pazarda 2 lira bilemedin 3 lira lan. 3. firma 5.5 lira fiyat çekmiş.
    bu nasıl iştir. en düşük fiyatı veren de kilosuna 4 lira çekmiş.

açıkçası sikiş her yerde

edit : birincisi soy ye portakal değil, sikmalik diyor. 10 liraya da portakal vardır. sıkmalık cebeci pazartesi pazarında 4 kilosu 10 lira idi. yalan borcum mu var lan size.

edit 2 :mesaj atıp durmayın kardeşim. sen sat diyenlere sözüm kapzımal değilim. gördüğümü yazdım hepsi o. mansur başkana da lafım yok. firmalara laf ettim ben.

son edit: ne aktrollügümüz kaldı, ne yalakaligimiz ne de insanlığımız. daha da pazara gidersem ne olayım. ben de artık migroscu oldum. te allam ya.
  • büdüt 2: açın bakın lan ayılar haldeki fiyatına ; 1 tl kilosu
    https://www.mersin.bel.tr/hal

büdüt 3: hala 1tl ye, 2tl ye portakal mı olur diyen hayvanlar var aramızda. bulursan ben alacam diyor 100ton bir de! link bıraktık şartname diyolar. heee şartname.. uzaya yollayacan portakalı.

sanırım şaka yapılıyor? kg başına 4tl inanılmaz uçuk bir rakamdır. hatay'da çiftçiden iyi kalitede mandalinanın veya portakalın kilosunu yalnızca 25 kuruşa evet yanlış duymadınız sadece 0,25tl 'ye alabilirsiniz. 4 tl bu rakamın 16 katı üstündedir.
    umarım abb yetkilileri buraları okuyordur. ihaleyi sadece canlı yayınlayarak temiz ve şeffaf olamazsınız. saçmalığın daniskası.

chp nin çomarı gerçekten bambaşka oluyor;
    hemen mesaj kutumu doldurmuşlar, migrosta portakalın kilosunun 6,8 tl olduğunu yazan mı dersin, kargo ve paketlemesi (şaka gibi!) belki o kadar tutuyordur diyen mi..
    ulan kara cahil! çiftçiden 0,25-0,30 kuruşa aldığın mal nasıl 16 kat yüksek fiyata satılır hiç mi ticaret bilmiyorsunuz?
    her zaman yazıyorum yine yazacağım muhalefet olmak ayrı, gerizekalı olmak ayrı.
    aktroll demiş bir de puştoğlu puşt. aktroll senin babandır.
    not: chp spor
  • portakalın fiyatından bihaber olabilirsiniz sevgili suser arkadaşlar ama bilmediğiniz fiyatlar hakkında ahkam kesmek niye?

ihale detaylarını bilmiyorsunuz örneğin, şartname var mı elinizde? bu yıl finike portakalın tarla çıkış fiyatları 3-4 lira arası mesela. 0.25 kuruşa portakal bul, bırak abb'yi 40bin kg ben alacağım.

tanım: tebrik edilesi şeffaflıkta yapılan kamu ihalesi
  • adam herkese açık ihale yapıyor onu da yayınlıyor paşalar onu da beğenmiyor :))

hatayda bahçede 0,25 liraymış. hadi doğru varsayalım. toplatması, işçisi, nakliyesi, yüklemesi indirmesi kârını da koy 4 liranın altında ver fiyatı gir ihaleye.

bizim millete iş yaptırma da kardeşim. sadece imkan ver kahvede konuşsun, twitter da konuşsun, ekşide saçmalasın.

düzeltme: inceltme işareti
  • ajanstan kiralık aktrolları temizlemek için yararlı bir başlık. hemen üşüşmüşler, akılları sıra gündem belirleycekler.