şükela:  tümü | bugün
  • ankara da yaşayan sözlük yazarlarının bu zamana kadar açmadığı başlık. neyse efenim ben bu şehirde bunalıyorum daralıyorum sabri. arada dışarı çıkmalık yeri geldiğinde hesap kitlemelik yeri geldiğinde koy o cüzdanı cebine diyebileceğim dışarı çıkmalık arkadaş arıyorum. kokoreç favorim hadi hayırlı uğurlu olsun.
  • ulan düşüyor mu böyle ne demek. cinsiyetimi dahi belirtmedim. siz arkadaşlarınızı hep sikiyor musunuz ? affedersin.
  • yaz beni
  • varsa yeşillendirsin cinsiyet farketmez maksat sohbet eğlence muhabbet vs

not: if performance gidilebilir mi bi kaç hafta önce gitmiştim iyiydi müzik vs
  • +1 ekleyin benide. offroada ilgisi olan varmi ?
  • bira& fıstık?
  • yesillendiriniz lutfen
  • bahceli olur tunalı olur ilgilenen yeşillendirsin.
  • evet arkadaşlar bu gruba ben de giriyorum artıkın. baya bir süre direndim ama dün geçirdiğim sıkılma krizinden ötürü buraya yazmaya karar verdim. poşetçi tanıdığı olan varsa tercih sebebidir(you know what i mean). hadi rastgele.

bira içip geyik ederiz. cts akşamları vazgeçilmezimdir.
  • arkadaşlar fakülteye başlamadan önceki son haftam ve ilgilenen olursa munchkin rpg var elimde, oynayacak üç beş kişi arıyorum, oynanacak yer fark etmez. frp ya da rpglerle ilgilenenler ulaşırsa çok mutlu olurum. oyunu bilmemek sıkıntı değil, çok çabuk öğreniliyor, öğretmekten de mutluluk duyarım.

edit: ulaşabilmek için yazar olmaya gerek yok, oynamak isteyen çaylaklara da mesaj kutum açık.