şükela:  tümü | bugün
  • ankara'da vegan ve vejetaryen yemekleri yapan, verdiğim siparişlerle birlikte dostluk maması gönderen minnoş restoran.

https://www.instagram.com/falafelcisi/
  • yolum düşerse uğrayacağım. vejetaryen filan değilim, tunus'u özledim.
  • vejetaryen veya vegan değilim fakat sebze de seven bir insan olarak genellikle v/v yemeklerini beğenirim.

yemeksepeti'nde denk gelip sipariş ettiğim devasa falafel burger ve menüsünün yanında sokak hayvanları için de şöyle bir kap mama gönderen, salt v/v restoranı olmayıp, ağırlıklı olarak bu yönde yemekler yapan, ürünlerinin büyük bir kısmını ve özellikle nohutu yozgat'taki kendi tarlalarında organik olarak yetiştiren lezzetli ve doyurucu falafelci. hamburgeri de çok sevdim ayrıca. yalnız doymam diye duble söyledim de birader o kadar büyüğü de oha artık. benim kadar hamburger çıktı paketten.

o mamayı da az kalsın değişik ilginç v/v ürünlerinden bir parça ikram veya yemek arkasına çikolatalı bir şey sanıp az kalsın yiyordum ki, o kesik kokusundan "mama lan bu!" şeklinde olayı ayıktım. neyse çıktığımda bunu yedirecek bir hayvan bulmam gerek. umarım burun kıvırıp yememezlik etmezler.

yozgat meselesi de şu, kurye arkadaş, ki aynı zamanda sahibi ve ortağıymış, kendisi söyledi. onun yalancısıyım.
  • vegan falafel dürümü harikadır.