şükela:  tümü | bugün
  • küllerinden doğan, doğduktan sonra da "ben böyle külün içine tükürürüm" diyen kuş türü.
  • twitter'da, hükümet içerisinden bir çok haber veren, sıkı bir akp ve reis savunucusu sahis. hastalara yardim ediyor, fakire fukaraya ulaşıyor gördüğüm kadariyla.

@ankara_kusu kullanicisi ile yaziyor.

hayati yazici ve eşi tarafından kullanildigina dair soylentiler var.
  • adam gebze’de yerel bi gazeteci cikti. 30-35 yaslarinda birisiymis. "hesabi 3 kisi kullaniyor, ben emekliyim" falan diyordu ama hepsi sallamaymis. hayati yazici ailesiyle de belki bir baglantisi olabilir.

https://twitter.com/…uzel/status/923260111275077632

kendisini ifsa eden bu hesabi da kusa gore bir vekil kontrol ediyormus falan filan. adam bedelli, af gibi insanlarin kolay manipule edilecegi tweet’ler atip takipci toplamis. meger basit bi gazeteciymis. asla yazdıklarına itibar etmeyin.
  • yalan yanlis bilgiler veren ak parti dedikoducusu.
  • hayati yazıcı ile ilgili bir hesap takip ettiğim kadarıyla. herşeyi sallıyor. daha tutan bi twitini görmedim. fuat avni gibi bişey ama içi boş.
  • artık kesinlikle beyni olmayan bir canlı tarafından yönetildiğine emin oldum. takibi bıraktım. bu kadar beyinsizliğe daha fazla tahammül edemedim.

https://twitter.com/…kusu/status/928595232312184832

zaten yukarıda ne mal olduğunu yazmıştım. yok af çıkacak, yok bedelli çıkacak deyip takipçi toplayan bir cahil. bugün de kdv ve ötv kalkacak yazmış haha.
  • hükümet yanlısı gibi görünüpte hükümet aleyhine çalışan ilginç bir hesap. en son baktığımda gelen zamları öyle bir sarkastik dille yazmış ki, milletin ana avrat sövmediği kalmış etkileşim tweetlerine. 15 temmuz öncesi bol bol vardı bunlardan twitter'da. hesabi artık kim yönetiyorsa seçtiği isim zeka kıtlığını yeterince açıklıyor zaten. umut tacirliği yaptığı zavallı insanlar da; sayın kuş, kuşum, kuş, kuş bey diye hitap ediyor kendilerine.

allah kimseyi, sanal bir hesaptan gelecek iyi bir haberi bekletecek kadar çaresiz bırakmasın inşallah.
  • genelde akp'nin pek bilinmeyen belediye başkanlarının yaptığı icraatleri paylaşıyor ve ne zaman paylaşsa o belediye başkanı hemen rt ediyor

bol bol hediye dağıtan , akp içindeki bir yapının lobi faaliyetlerini yaptığını düşündüğüm twitter hesabı