• her köşe başında gördüğümüz pet shop saçmalığının yavru sokak kedi ve köpeklerini kafeslere hapsetmesiyle aynı zalimlik derecesine sahiptir.
  • vahşettir. kalleşliktir. insanlık dışıdır. vicdansızlıktır.

avm'lere iyi ki gitmiyorum! bunları gördükçe gitmediğime daha da seviniyorum.

oralara avm'leri yapan ve işletenleri koyacaksın. işte o zaman giderim! söz!
  • kendilerini hapsettikleri yerde, bir başka hayvanı hapsetmeleri durumu.
  • kesinlikle katıldığım durumdur. onu oraya koyanın kafeste sergilenmesi için ekstra bir kampanya bile başlatılabilir.
  • sadece bu hayvan değil başka hayvanları da aynı şekilde sergileyen utanmaz ve aptal işletme. hem nataveganın hem de aqua vega denen salakların instagram paylaşımlarına yorum yazmıştım. natavega paylaşımı kaldırmış sanırım göremedim ama aqua vegadan engeli yemişiz. çok meraklıyım ya senin sikik instagram hesabını görmeye. bir de ossuruktan bir sanatçı bozması getirip halt etmiş gibi beraber fotoğraf çektirmişler. acilen tepkinin artıp yaptıkları yanlıştan dönmeleri gerekiyor. neyi yanlış yaptıklarını kesinlikle algılamayacaklar bundan eminim ama en azından korkarlar belki. ayrıca natavega sana sesleniyorum, avmniz bok gibi.
  • bu neyin kafası ya! yıl olmuş 2017 hala daha avm’den hayvan kurtarmaya çalışılıyor! hayvansız sirk vs derken hayvanlar avm’lere düştü....
    ya birebir hayvan gibi hareket edebilen robotik hayvanlar üzerinde çalışsanız? hatta insanlar bilet alsa yanlarına geçse dokunsa, selfilerine selfi katsa?
    valla büyükşehir belediye ex-başganımızın transformers ya da dinazorlarına ne kadar para gitti. seven sevdi selfiler çektirdi, irite olan oldu çemkirdi. asıl böyle hayati şeylerle uğraşılsa? şu ülkede petshop denen yerlerde ya da merdiven altlarında üretilip satılan hayvanları bile önleyemiyoruz ki? bir de süsleyip püsleyip vitrinlere koyuyorlar hayvanları. gerçekten sergilemek istiyorsanız avm gibi yerlerde o hayvanı getireceğiniz para ile maketini yapın. çok harika gençlerimiz var neler neler yapıyorlar. valla fikir annesi olarak yapın koşa koşa geleceğim maket hayvanlarınıza bakacağım söz!!!
  • zalimsin insanoğlu...
  • robot üretmek falan günlerdir konusuyoruzda aslında bunun daha da ötesinde hayatımız modernleşip gelişirken bizler robotlaşıyoruz duygusuz düşüncesiz varlıklar oluyoruz farkında mısınız? yoksa bu hayvanı afrika'dan getirip burda sergilemenin mantığı nedir ki ?

yetmiyor doymuyoruz pet shoplar,hayvanat bahçeleri,sirkler yetmez oldu

tanım:dünyanın en tehlikeli canlısı(insan) tarafından doğal hayatından koparılan bir hayvanın tutsak edilmesi durumu
  • hayvanat bahçesindeki hayvanlar kadrolu işçi herhalde, avm niye bu kadar sinirlendirdi acaba.
  • diğer hayvanların esaretinde ki bir canlıdır. başlığı düzeltmek gerekiyor.
hesabın var mı? giriş yap