• hep katilmak istedigim gruptur, lakin hepsinin sap olma ihtimali beni korkutuyor sozluk, geceleri ruyalarima giriyor, ter icerisinde uyaniyorum.
  • ankara'nın en güzel yanlarından.

ağustos 2011'den beri, belirli gün ve haftalarda, konur'daki imge'nin bir üstünde, kitapça kafe'de toplaşan gençler, kararlaştırıp okudukları kitaplar üzerine sohbet ediyorlar.

sıkıcı mı geldi? gelmesin. öyle değil.

ha, bu gençler 19 aralık pazartesi günü, saat 18:30'da, yine kitapça kafe'de, şükran yiğit'in ankara mon amour kitabını okuyacaklar. içlerindeki ankara sevgisinin, akla gelen ilk tezahürü de denilebilir bu seçimleri için.

her edebiyatsevere açık bu ürünü siz de deneyin.

memnun kalmazsanız 7 iş gününden sonra, küfür etmeye başlayabilir, içtiğiniz çayların parasını grup üyelerinden isteyebilirsiniz. ama olmaz yani bunlar.
  • ekşi sözlük kitap kulübü'nün ankaradaki ikinci temsilcisi olmuş gruptur.

"ekşi sözlük kitap kulübü - beyoğlu tayfası" adına kendilerine bol kitaplı günler dilerim.
  • itüsözlük çıkışlı olan okuma grubu, ağustos ayındaki 3. etkinliğini yapacak olan topluluk. 26 ağustostaki etkinlikte dino buzzati'nin tatar çölü kitabı tartışılacaktır.

facebook grubu bağlantısı
  • bu grup okumalara devam ediyor mu meraktayım. ediyorsa katılmak istiyorum.

etmiyorsa devam ettirecek kişilerle bir organize olalım diyorum.

yeşillerinizi bekliyorum.
  • dört katılımcımız var şu an. canlandıralım diyoruz, düşünenlerle iletişime geçelim.
  • lanet olsun hem ankara'da değilim hem de daha çaylağım sesimi duyun
  • daha önce istanbul'da biri kendi kurduğum 3 kulüp vardı katılım sağladığım fakat 3 ay önce ankara'ya taşındım. hala kendi kulübümün toplantılarına gidiyorum ama ankara'da da bir çevre oluşturmak istiyorum kitapseverlerden. önereceğiniz bir kulüp varsa çok sevinirim, kulüp yoksa ama katılmak isteyenler varsa da belki bir kulüp kurabiliriz.
  • uzun zamandır kitap okuyamıyorum ve bu hafta başladım. çok zevkli olmaya başladı. ama diyorum ki bir grup oluşturup on günde bir gibi kitap hakkında sosyalleşsek diyorum. bu tarz bir grup oluşturmak isteyenler yeşillendirsin lütfen.
hesabın var mı? giriş yap