şükela:  tümü | bugün
  • seker insanlarin calistigi sigorta sirketi. polis sandiginin bir istiraki . detayli bilgi icin (bkz: www.ankarasigorta.com.tr)
  • fiyat kalite performansı yüksek poliçeler sunan bir firma. ancak yıllardır bu piyasada olmasına rağmen isim yapamamış, insanların nedense ucuz olmasına rağmen rağbet etmediği, işi bilenlerin tercih ettiği, bulunduğu noktayı haketmeyen sigorta şirketi.
  • en büyük reklamı sunduğu hizmet aslında..hasar ödemeleri bile en geç 1 haftada teslim bugün gel yarın git yok hasarsızlık indirimini bozmadan beyana göre ufak hasarlar bile anlaşmalı servislerde yaptırılabiliyor..bunu pazarlayamayan bilinirliliği düşük ama aksine bütçe olarak da şube olarak da en kuvvetli sigorta şirketlerinden biri..
  • hiçbir şey olmamış gibi sloganları olan aşuresi içinde sigorta şirketi. *
  • bi pert parasını ha bugün ha yarın diye diye 3 ayda veremeyen, dolayısıyla bi daha çalışılmayacak sigorta şirketi.
  • çokk fazla zarar etmesinden dolayı, polis abilerimiz elinden çıkartmaya çalışıyor, o kadar komik fiyata düzgün teminatlı poliçe yaparsan patlar tabi.
  • badem bıyıklı kadrolaşmanın doruk noktasında olduğu, devlet kurumlarından hallice bir sigorta şirketi. günahım kadar sevmediğim polislerin paraları için bile üzüldüğüm, kendini padişah sanan yönetim yüzünden bu halde olan şirket.
  • acentelerinden bazıları fetö soruşturması kapsamında göz altına alınmış sigorta şirketidir

polsana ait bir oluşumdur. ne yazık ki polsan içerisinde bir çok fetöcü oluşum ortaya çıkmıştır

gelen sorulara istinaden yazmayı uygun gördüm , ben bu şirketle çalışmayı tercih etmiyorum.

inşallah haklarında çıkan fetö iddialarını en kısa sürede temizlerler ve benim gözümde çalışılacak konuma gelirler.

edit : imla.
  • aman diyim uzak durulması gereken sigorta şirketi kasko kesip pert olması durumunda en az 4 ay uğraştıran eğer araçta daini mürtehin varsa bankaya ödemeyi önce sen yap satış olsun sonra ben sana ödeme yaparım diyen sigorta şirketi. ayrıca genel müdürlük hasar departmanında kaba saba iletişimden uzak sokak delikanlıları çalıştırmaktadır. aman diyim bedava verirlerse bir daha düşünün.

konu @neistiyorsun yazarın desteği ile çözüme ulaştırılmıştır.