3856 entry daha
  • ankara' nin bu sogugu yuzunden bilkent' te bebenin birine atkimi vermistim bir vakit.

sonra eline lipton earl grey cay tutusturdum isinsin diye. cok kotu bunun tadi dedi ama icti yine de.

baska bir soguk gecede mesaj atti, iki uc dakikaya kapidayim in hemen dedi, köfteci esat'a goturdu beni, atkimi da orada geri verdi.

on bes yildir o bebeyle, simdi londra soguklarinda birlikteysek bunun sebebi ankara sogugudur.

ankara' ya laf atmayin, kalbinizi kirarim.

edit:

guzel mesajlar icin tesekkur ederim. bir de reklam almissin mesajlari geldi. yahu köfteci esat'in bir hatirasi var bende. aradim taradim buralarda bahsedilmemis basligi acilmamis, instagram hesabini buldum, yukariya da yonlendirme yapmistim, hesabindaki ayni minibusu gorunce bir degisik mutluluk kapladi icimi. ben mutluluk diyeyim siz reklam diyiverin nolcak ki?

yonlendirmeyi kaldirip instagram hesabini buraya ekliyorum köfteci esat' ın.
  • şu an 9 derece gösterilen hava durumu olaylarıdır lakin meraktan nerede ne kadardır, diye bakındım da olum sivas'a -1 ile bildiğin kış gelmiş lan!
  • ayaklarım ve burnum buz gibiyse ankara soğuğu başlamıştır. bugün bu durum baş gösterdi, 2010 haziran’a kadar da böyle devam eder.

t: ayazın 50 tonu.

edit: 2020 :) neden dersen, 1 ve 2 yanyana, telefondan yazarkene minicik klavyede sen yanlış yere gel, cümle susere rezil oldum.
  • geldi yine tipini sevdiğim(!) dondum lan ceketle bile daha eylül ayındayız yahu
    t: gluteuslarınızı kesen hava durumu.
  • ankara'nın yazının bir hayrı olmadığı için, ankara soğuğu olması gerekendir. çünkü ankara'da yazın ne yaşayabilirsiniz ki? en azından soğuk olunca zaten yapmadığın "hiç bir şey" le yaşar gidersin. bahanen vardır artık.
    bugün çok üşüdüm. bunu 10 ayrı başlıkta yazasım var ya. bugün ankara'ya kış geldi*
  • bodrum’dan şort terlik gelip poponun aynen donması hadisesi:(

10 saat içinde 30 dereceden 4 dereceye sıcaklık farkı:/
  • sabah kendini gösteren rüzgardan sonra akşam de baya serinledi. tek isteğim yağmur yağmasın soğuk bir nevze başa çıkılıyor. bir yağmur yağsa trafik felç olacak.
  • arabayı ısıtmaya uğraşarak geldiğini anladığım soğuk. artık gelsin doğalgaz faturaları. *
  • hiç özlememiştim seni pis nalet ankara soğuğu.
  • dondum bu akşam, artık gocuklar beklediği yerden çıkmalı. *
4128 entry daha
hesabın var mı? giriş yap