şükela:  tümü | bugün
4795 entry daha
  • artık sözlükte yeteri kadar ilgi görmüyor. inşallah bütün sözlük bir gece soğuklarda ayazda ankara’da kalır da ne hissettiğimizi anlar diyeceklerim bu kadar. şimdi sessizce donmayı bekliyorum.
  • öyle bir soğuktur ki eliniz yüzünüz soğuktan yanar böyle . bu nebiçim bişey lan
  • hele bi de sanayide bir gün geçirirseniz ankara'nın soğuktan iliklerinize kadar titretebileceğini görmüş olursunuz.
  • balkondan henüz döndüm göt dondurmaktadır.
  • 5 gündür çalıştırmadığım canım t3 ümün, bu sabah marş basmama sorununa sebep olmuştur.
  • elimdeki sigaranın soğuktan söndüğünü hatırlıyorum. hayır yani rüzgar falan da yoktu. bildiğin kuru soğuk sigarayı söndürdü. şükür ki o şehir ile kısa süreli ilişkim sona erdi, yaşayanlara donmama çelınçda başarılar diliyorum.
  • göt keser
  • metro marketin kapıyla ayrılmış süt ürünleri reyonu var ya hani, yazın tişörtle girersin de alacağını alamadan , içinden küfür ederek koşa koşa zatürre olup çıkarsın, işte şu an o reyondaki hissi yaşıyorum sokakta. üstelik bu sefer üstümde mont var. derin dondurucunun içinde gibiyim ulen resmen, böyle ankara mı olur
  • aldığım duyumlara göre şu sıralar göt kesmektedir. ah ulan, özledim keratayı.
  • izmir soğuğuna tercih edilir.deniz etkisi izmir'de tahmin edilenin aksine insanın içine içine işler.

edit:kıyaslama yaparken birbirine yakın veya aynı derece üzerinden yaptım tabii.bazı mat zekalı arkadaşlar olur mu demiş, herhalde ankara'nın -10 derecesi ile izmir'in +5 derecesini karşılaştırmıyoruz.
532 entry daha