şükela:  tümü | bugün
  • gelmiştir. vatana millete hayırlı olsun.
  • dün hava 1 dereceydi, hissedilen -20 filandı. böyle lanet bir şey işte.
  • küresel ısınmanın doğal sonucu iklim değişikliği geldi kapıya dayandı. eskisi gibi asla olmayacak. arada bir göz kırpıyor sadece ankara'nın eski soğukları. o eski soğuklar, meşe odununun gürül gürül yandığı o güzel sobalara bindiler gittiler. ankara'nın çamuruna, arada serpeleyen yağmuruna kaldık.
  • gelmiş yine iki gözüm.

az önce bi markete gideyim dedim, bere atkı iyi de kapattım sağı solu. açık kalan gözbebeğimden üşüye üşüye ölüme gidiyordum az kalsın. bu ne lan.
  • ankara için çok normaldir. sizi dondurmakla tehdit ettiğinde “ayazınla beni tehdit etme ankara, hayallerimi yaksam ağustosu yaşarız” diye siz de onu tehdit edebilirsiniz.
  • olmaz olsun böyle soğuk.
  • sabah 7'de evden çıkanların üstlerine yorgan gibi şeyler örtmesine sebep olan soğuk. kaşkol, eldiven ayağına millet battaniye - yorgan örter olmuş.
  • dondurur ama hasta etmez.
  • iliklerime kadar hissettirendir. sokakta yürürken istemsizce dişlerim birbirine vuruyordu. yanımdaki arkadaşlarım ile konuşurken sesim istemsizce titriyor ve kısılıyordu* o nasıl soğuktur yarabbim. düşünün istanbul sıcak geliyor şuan bana.
  • denk geldim yine bu başlığa,hortlamış gönlümün efendisi.farklı duyguların adıdır ankara soğuğu.huzurun, mutluluğun adıdır.aşık olanısı soğuktur.bak yine hüzünlendim,yapmayın şöyle şeyler be.