• 5 gündür çalıştırmadığım canım t3 ümün, bu sabah marş basmama sorununa sebep olmuştur.
  • elimdeki sigaranın soğuktan söndüğünü hatırlıyorum. hayır yani rüzgar falan da yoktu. bildiğin kuru soğuk sigarayı söndürdü. şükür ki o şehir ile kısa süreli ilişkim sona erdi, yaşayanlara donmama çelınçda başarılar diliyorum.
  • göt keser
  • metro marketin kapıyla ayrılmış süt ürünleri reyonu var ya hani, yazın tişörtle girersin de alacağını alamadan , içinden küfür ederek koşa koşa zatürre olup çıkarsın, işte şu an o reyondaki hissi yaşıyorum sokakta. üstelik bu sefer üstümde mont var. derin dondurucunun içinde gibiyim ulen resmen, böyle ankara mı olur
  • aldığım duyumlara göre şu sıralar göt kesmektedir. ah ulan, özledim keratayı.
  • izmir soğuğuna tercih edilir.deniz etkisi izmir'de tahmin edilenin aksine insanın içine içine işler.

edit:kıyaslama yaparken birbirine yakın veya aynı derece üzerinden yaptım tabii.bazı mat zekalı arkadaşlar olur mu demiş, herhalde ankara'nın -10 derecesi ile izmir'in +5 derecesini karşılaştırmıyoruz.
  • balkona çıkıp sigara içeyim dedim, sigara yalvardı abi içeri geçelim nolur.
  • bugün santigrat anlamında dünden yüksek olsa da daha sert hissettirmektedir.

ya ankara'nın soğuğu mu var. ankara adam mı lan.

izmir de izmir, izmir de izmir tamam ya sensin. evet izmir ya. hayat izmirde. en iyisi izmir ya. en soğuk da izmir, tamam o da izmir.
  • esenboğa’da kapı acınca heykel gibi kalıyor insan. anlık sıcaklık -3 santigrat.
  • böyle bir soğuğun tarifi yok. eskişehir'le kapışır belki. kat kat giyinsen de olmuyor, giydiğin de donuyor, öyle soğuk.
hesabın var mı? giriş yap