• okulum..
    hic gidilesi olmayan kasvetli mekan..ogrencilerinin ayri hocalarinin ayri problemli oldugu hocalarin yas ortalamasinin 97 falan oldugunu tahmin ettigim ilim irfan yuvasi
    sanirim turkiyede en iyi hukuk egitimini alacagimiz yerlerden biri.gercekten iyi hocalar ugrasan insanlar var ama nereye kadar...
    5 yilda bitirmeyi umuyorum
  • 11 senenin sonunda yakinda ataturk bustunun yerine benim bustumun dikilecegi tuhaf mekan.
  • sinif arkadaslarimin docent oldugu ve inatla benim mezun olmami beklerken asistanlik kadrolarini benim icin bos biraktigi illet yuvasi.
  • 11 senedir mezun olamayan ögrencilerin bulunduğu iyi hukuk fakültelerinden biri..
  • benim de okulum.
    seviyorum ilginçtir ki. kantindeki osman isimli satıcı; "nesszamandır görünsmüyossun,nerlerssdesin" diye gollum gibi konuşur.
    çimler ıslak ve mevsim kış diilken ne de güzeldir çimlerinde yan gelip yatmak.(ön gelip yatmak veya köprü pozisyonuna gelip yatmak da güzeldir.)
    öğrenci işlerinde, güzel abiler;ertuğrul ve yaşar abiler vardır.
    "girilmez" diye bi oda vardır,bilakis ben hep girerim.
    --nerde okuyodun genç?
    --ankara üniversitesi hukuk fakültesi.
    --hangi bölüm?
    --hukuk.
    --haa...
  • hakim veya savcı olmayı kafasına koymuş olan kimselerin tercihlerinde diğer hukuk fakültelerinin önüne yazmalarının tavsiye edildiği fakülte. buna gerekçe olarak hakimlik-savcılık sınavlarının bu fakülte hocaları tarafından hazırlandığı ve okulda verilmekte olan eğitimin hakimlik ve savcılık çizgisine yakın olduğu rivayet olunmaktadır.
  • türkiyenin en iyi anayasa hukukçusuna sahip önemli okul
    kendisi doçent olması yüzünden bazı arkadaşlar tarafından aşağılanmasına rağmen prof olamadığı için değil olmak istemediği için bu yolu tercih etmiştir. dersine giren büyülenir
    (bkz: erdal onar)
  • bahcesinde -4 yil oncesine kadar- siyasala gecerken ikide bir karsilasip yolumuz degistirmemize neden olan teshirci bir delinin takildigi okul.
  • sabah 8.30da başlayacak ders seçme aktivitesini gece 11de okula gelip okulda sabahlayarak bekleyen hırslı insanların bulunduğunu öğrendiğim mekan
    sabah saat 06.45 itibariyle beşyüz kadar insan okulun önünde kuyruktaydı kampüse tesadüfen giren simitçi kendini cennette sandı hayatının en güzel siftahini yaptı sanırım
hesabın var mı? giriş yap