şükela:  tümü | bugün
  • ''ankara üniversitesi, sosyal medyada yayılan videodaki ifadeleri nedeniyle uz. dr. g. çınar’ın özür açıklamasını yayımladı. çınar, söz konusu videodaki konuşmasında resmi verilerin aksine vaka sayısının binleri bulduğunu belirterek “umre işi mahvetti, binlerce vaka var” demişti''
    https://sendika63.org/…doktora-ozur-diletti-580575/
    edit: düne kadar işyerime gidiyordum, bunu öğrendikten sonra son mohikan olmayı göze aldım.
    edit2: 300.000' den fazla corona testi yapan g. kore / 8.200 test yapan sağlık sistemimiz...
    arkadaşlar, başka bir şey mi bekliyordunuz. her koyun kendi bacağından asılacak.
    -------------------------
    edit3: doktor gönüllü özür dilemiş olamaz mı, öküz altında buzağı arama diyen suser:
    özür metnini oku...özür değil bocalama metni, hocamız yutkunmuş tövbe istiğfar etmiş..çok net
    -------------------------
    edit4: ''ankara tıp öğrencilerinden destek doktor çınar'a destek

ankara üniversitesi tıp fakültesi ibni sina hastanesi'nde görevli doktor güle çınar'ı hedef alan başhekimlik açıklaması tepki çekerken, çınar'a destek öğrencilerinden geldi.

ankara üniversitesi tıp fakültesi dönem 6 öğrencileri bir açıklama yaparak çınar'a destek verdi.

açıklamada, görüntülerin gizli olarak kaydedildiği ve kesildiği belirtilirken, çınar'ın salgın sürecinde gece gündüz demeden çalıştığı vurgulandı.''
    https://www.birgun.net/…su-hakkinda-aciklama-292332
  • ankara üniversitesini tebrik etmek gerekir o halde. ne denir ki şimdi buna? kadın, olanı olduğunu gibi söylediği için özür dilemek zorunda kalmış. keşke halka yanlış bilgiler verenler de özür dileseler.
  • koskoca doktora; “vaka demedim beka dedim kurban olduğum” açıklaması yaptırdılar. işte bunlar hep siyasal islam’ın kokuşmuş üniversiteleri.

demek ki doğru söylüyormuş kadın. dağılabiliriz. mecazi olarak değil harbiden dağılacağız.

eğer ben bu virüsü kaparsam; “yol yabtı” diyen ne kadar çomar varsa sarılıp gözlerinden öpeceğim. akp il binalarına girip lama gibi tüküre tüküre dolanacağım. çin’de virüsü yaymaya çalışanların amacını anladım şimdi.

açacağın başlığı da sevgiyle kucaklıyorum. biraz özenli açsan daha iyi olur suser kardeşim. okuyunca insana “iyi tmm knk” dedirtiyor.

edit: başlık değişirse orjinali;
    (bkz: ankara üniversitesi doktora özür diletti)

edit: akköpekler seri şekilde eksiliyor. zoruna gittiyse git rabiaların recep’e çemkir çomar.
  • helal olsundur.

gunun adami degil hakikatin adami olmaya calisan doktordur.

unutmayin ki gun degisir ama hakikat degismez.
    (bkz: ece üner)
  • (bkz: konuşma tarzından doktor olmadığı anlaşılıyor)

doktorun biri dün tv'de "konuşma tarzından belli doktor olmadığı, hemşire veya teknisyen" diyordu. demek ki konuşmayla ilgili değilmiş böyle işler.

link
  • ankara üniversitesi aşağıdaki maddeden haberdar mı sorusu akıllara geliyor?

"hekimin baskı altında olmadan mesleğini uygulama hakkı:

hekim mesleğini icra ederken özgür bir ortama sahip olmalıdır. kararlarını alırken tenkit edilme veya performans ölçülmesi gibi dış etkenler olmadan özgürce mesleğini icra etme hakkında sahiptir."

edit: (bkz: şeker fabrikalarının özelleştirilmesi/#103760261)
  • devletten en fazla ödenek alan üniversiteden, şaşırtmayan davranıştır. nasıl tutuşmuşsa erkan ibiş...
  • canla basla isini yapmaya calisan bir hekime, ogrencilerine asistanlarina durumun ciddiyetini aktaran bir vicdanli hekime yaptigini unutmayacagimiz universitedir. personelinin arkasinda durmayan bir kurumdur.
  • özür dilemesi gerecek sayının binleri aştığını değiştirmiyor ne yazıkki.
  • en sağlıksız kesim, islamcı kesim. umarım farkındasınızdır, bu olay sonunda oy devşirebileceğiniz kimseler kalmaz. insan kölesini süründürür ama yaşatır...

kadın bizi az da olsa bilgilendirdi, bence bu olay sonucunda vehameti anlayabiliyoruz... önlemleri aşırı arttırma vakti geçmiş olabilir ama yine de çıkmamak gerek birkaç ay...

teşekkürler doktorum.