• kurcala ekibinin çekeceği olası sinema filminin adı.

hangover'a çok benziyor
  • az önce youtube sayfama düşen fragmanını izledim vallahi ölümlü dünya'da oflayıp puflayan ben şunun fragmanına bile kahkaha attım. ya bende bir gariplik var ya da ankaralı olmanın verdiği duygusal bir boşluğuma denk geldi. lakin hoşuma gitti beklemedeyiz.
  • çekildi mi çekilecek mi, hakkında emin olmak istediğim film. zira ismi çok şey ifade ediyor. castte bulunmak isterim.*
  • normalde kurcalayı takip edip seven, gülen, eğlenen birisi olarak zerre gülemediğim videodur. ankara, devlet memurluğu, kpss esprileri artık sıkmaya başlamıştır. kendilerini biraz yenilemeleri gerektiğini düşünüyorum.

not: ekşi sözlük hiçbir siki beğenmeme timi 'nin bir parçası değilim.
  • sonunda yazan "hic bir zaman sinemalarda" yazisindan anladigim kadariyla, sadece fragman olarak kalacak fragman.
  • kurcala ekibinin son videosunun adı, komiklik adına sanki bilirkişinin bir tık altında gibi geldi ama yine de insanı mutlu eden huzurlu bir komikliği var. film geliyor gibi ama tabii ne zamana bilemiyorum. film olsa gider miyim tabii ki direrim. hatta olsa da gitsek.
  • kurcala ekibinin gene ankaralı olup çok güzel işler yapan başka bir ekiple (bkz: beta fikir sanat) birlikte yaptıkları kısa ama öz bir çalışma olmuş bence güzel de olmuş.

gelecek çalışmalardan da haberdar olmak isteyenler olursa şuraya linklerini bırakayım.

https://www.instagram.com/betafikirsanat/
  • gerizekalılara hitap eden bir şive komedisi daha.

recep ivedik fan tayfasına çok iyi hitap edecektir. orta doğu ülkesi olmak ile de yüksek bir korelasyona sahip olduğunu görmek çok da zor değil.

koşun paranızı böyle şeylere yatırın. zaten filmciler sizin gibi moronlara çekiyor bunları.

iyi film çekilse gidecek insan yok memlekette.
  • memuriyet muhabbetlerinde çok eğleniyorum. yerin dibine sokulacak kadar kötü değil ama ödüllü film de değil haliyle. milletin de şive yüzünden güldüğünü düşünmüyorum yani ankara'yı anlatan adamın ingiliz aksanıyla konuşacak hali yok sonuçta. iyi iyi, güzel böyle.

"valla ben, yanlış anlama da, eş durumundan buraya gelmek isterim."

not: ama sakın uzun metraj film çekeyim demeyin
  • çok iyi siyasi film olur ama yrrrrrrrrrrrraaamı çekersiniz ancak o filmi lol.
hesabın var mı? giriş yap