• aq herkes oran, çiğdem, esat, yıldız, dikmen, yaşamkent, ümitköy. anasının amı... yok mu imrahor’da, yeşilbayırda bağlum’da, sirkeli’de, ayaş’ta ortaköy’de veya ne biliyim köyde hasanoğlan’da oturan. hepiniz mi merkezdesiniz götler.
    biri de karanfil yazmış amk
  • sözlüğün ankara kadrosu eryamandaymış lan. ışıkları söndürüp yakın da nerelerdesiniz görelim.
  • olm ifşa olmaya ne kadar meraklısınız la
  • bu kadar mutsuzsanız bu şehirden gidebilirsiniz.
    benim onu yapacak cesaretim yok diyorsanız konuşup durmasanız bi zahmet.
    ülkenin başkenti, her türlü yaşam tarzına uygun şeyin olduğu bir şehirden bahsederken kendi kişisel mutsuzluğunuzu şehire mâl etmek daha kolay oluyor sanırım.
  • istanbul : abi çok trafik vear yea, sen şimdi karşıda mısın yoksa karşıda mısın ? hayır ben karşıdayım da o yüzden zor olur. karşıya gelmektense ankara’ya gelmek daha kolay ehüheheh

izmir : ama biz cuma’dan çeşme’ye kaçacağız dost. çiğdem bırakırız sana. boyoz da ye. o kadar otoban yaptırdık. rüzgar kaçmasın. biz kaçtık.

ankara : gardaşım bir ihtiyacın var mı gardaşım.
  • abidinpaşa bebeğim...
  • beştepe ile katılmaktayım.

not: sandığınız kişi değilim.
  • boktan olan sizsiniz amk. gidin istanbul'da tıklım tıklım üst üste, 2 saat trafikte sürünerek yaşayın. veya medeniyetten gram nasibini almamış sikko bir iç anadolu şehrinde yaşayın, sıkıntıdan ölün, gelişmiş hizmetlerden mahrum kalın, bozkırda kurulan içi boş kıçı kırık apartman üniversitelerinde okuyun, adamakıllı sağlık hizmetlerine muhtaç kalın. her şey ayağınızın altında nankörler, daha ne istiyorsunuz! sizin yaşadığınız yerler bir bentderesi bile etmez, lol. ankara'nın kalıbı fazla gelmiş belli. hiçbir şey olmasa bile burası gazi meclisi'nin şehri, milli mücadelenin kalbi, atamızın ebedi istirahatgahına çekildiği yer. sırf bunun için bile 100 basar.
  • adam çayyolu bebesiyim yazmış. lan çayyolu'nun bebesi mi olur? oranın olsa olsa tikisi olur.
  • deniz yok diyenlerle gri şehir diyenlere kafa göz dalmak isteyen,

sıcak yaz günlerinin hanımeli kokulu serin akşamlarına bayılan,

kışın soğuk ve daha soğuk günlerine ragmen sehrini seven

aspavayı ve ssk yı bilen
    yazarlar veritabanıdır aynı zamanda.
hesabın var mı? giriş yap