şükela:  tümü | bugün
  • aq herkes oran, çiğdem, esat, yıldız, dikmen, yaşamkent, ümitköy. anasının amı... yok mu imrahor’da, yeşilbayırda bağlum’da, sirkeli’de, ayaş’ta ortaköy’de veya ne biliyim köyde hasanoğlan’da oturan. hepiniz mi merkezdesiniz götler.
    biri de karanfil yazmış amk
  • sözlüğün ankara kadrosu eryamandaymış lan. ışıkları söndürüp yakın da nerelerdesiniz görelim.
  • istanbul : abi çok trafik vear yea, sen şimdi karşıda mısın yoksa karşıda mısın ? hayır ben karşıdayım da o yüzden zor olur. karşıya gelmektense ankara’ya gelmek daha kolay ehüheheh

izmir : ama biz cuma’dan çeşme’ye kaçacağız dost. çiğdem bırakırız sana. boyoz da ye. o kadar otoban yaptırdık. rüzgar kaçmasın. biz kaçtık.

ankara : gardaşım bir ihtiyacın var mı gardaşım.
  • olm ifşa olmaya ne kadar meraklısınız la
  • abidinpaşa bebeğim...
  • ayrıcalıklı insanları barındıran veritabanıdır.

ankara son yıllarda her şeye rağmen kendi sanatını üretmeye başladı. daha önce yapılmayan değişik işler çıkartıyor. buradan ankaralı dostlara bir davet yapıyorum. 28 kasım'da l'avare sahnede oynayacak şahsımın yazıp yönettiği dark cabaret janrındaki (bkz: terapi kara kabare) adlı oyuna sizleri bekliyorum. gönül ister ki herkesi davet edebileyim. ama her oyuna 2 davetli hakkım var. ama her oyuna buradan davetli götüreceğim. bana mesaj atarsanız bir sıraya sokup bu sezon içinde sizleri davet etmek isterim. mesajları bekliyorum. ilk oyun 28 kasım. aralık takvimi çıkınca da mesaj atan arkadaşları oyuna alacağım. hem tanışalım hem de birlikte bir oyun izleyelim.
  • deniz yok diyenlerle gri şehir diyenlere kafa göz dalmak isteyen,

sıcak yaz günlerinin hanımeli kokulu serin akşamlarına bayılan,

kışın soğuk ve daha soğuk günlerine ragmen sehrini seven

aspavayı ve ssk yı bilen
    yazarlar veritabanıdır aynı zamanda.
  • ankaradayım ama yaşıyor muyum bilinmez.. ben kategoriye giriyor muyum şimdi?

edit: bu entrye bir sürü fav gelmiş, yalnız olmadığımı bilmek güzel.
  • sincan'dan sevgiler selamlar.

sincan sayılıyor mu lan? genelde ankara'dan sayılmaz da.
  • yapracık'tan selamlar.

edit: evet ankara'da yapracık. etimesgut nüfus müdürlüğüne bağlıyım sevgili yazarlar.