şükela:  tümü | bugün
453 entry daha
  • ankaradayım ama yaşıyor muyum bilinmez.. ben kategoriye giriyor muyum şimdi?

edit: bu entrye bir sürü fav gelmiş, yalnız olmadığımı bilmek güzel.
  • angara bebesidir.
    edit:içerik.
  • deniz olmadığı için arkadaşlarının gözünün içine bakarak ko.. şaka lan şaka normal yaşıyoruz işte.*
  • kıtır’da bira yuvarlayan bir bebe olarak kaydoluyorum.
  • iş sebebiyle geldim, anlaşılan 6 ay kadar burdayım. 2-3 tane güzel mekan keşfettim. (vakkorama, la gioia, louise) tavsiyelerinize açığım sevgili ankaralılar.
  • ankara'yı cok iyi bilen arkadaşa ihtiyacım var. acil! otel lazım. cok masaraflı olmayacak. ama bitirimhane gibi bir yerde olmayacak. eşim gelecek. eşim ile aramızda resmiyet yok. (resmi olarak evli değiliz yani) bununda sorun olmayacağı otel olacak eğlence mekkanlarıda lazım. mekkanlarda ki şarta aynı. (özelike ittin kopuğun ve comarın olmaması şart)
    aslında gelecekti şimdiye kadarda ramazanı bahane ettim.
    eşimi yaşadığım köye getiremem. şehirde ufak. dedikodu olur. en uygun yer ankara. işin acı tarafı ankara'yı hiç biliyorum.
    edit: sağ olun arkadaşlar mesaj atan arkadaşlara teşekür ederim zaman ayırdılar. hepsini kayt ettim. ancak bastıran sıcakları hesap etmemiştim. bu sefer ankara yerine ege'de bildiğim bir ilce'de karar kıldım. ama gönderdiğiniz bilgiler cok faydalı oldu
  • memur sehrindeyiz ama bunca yildir bi memurluk yapamadik be :)) mansur yavas,guzel icraatler filan yuvarlanip gidiyoruz iste
  • erkeklerinin abaza olduğu, kadınlarının ise kendilerini aşırı güzel sandığı veritabanıdır. aslında veritabanı olması için değerli bilgiler ihtiva etmesi gerekir. kısacası çöptür.
    edit: imla
  • çaylaklar sayılıyor mu?
  • 2009 yılından beri ikamet ettiğim vilayet. pek bir numarasını görmedim.
607 entry daha