şükela:  tümü | bugün
  • uyarı: linke tıklarsanız tecavüze uğramış birkaç aylık sarman kediye veteriner hekimler tarafından yapılan operasyonun fotoğraflarını göreceksiniz.

link: https://www.facebook.com/…336/posts/333904190311833

evet... özellikle yavru kedi diye belirttim.

çocuk, bebek, kadın, bedensel engelli, zihinsel engelli, genç, yaşlı fark etmiyor. tecavüz ediyorlar, öldürüyorlar. bu iğrenç yaratıklardan hayvanların da yavrusu, yetişkini fark etmiyor, kurtulamıyorlar.

damacana, cansız manken, insan, hayvan, belki yarın bir gün toprak dolu saksı...

geçtiğimiz gün marmaris'te tecavüz edilerek öldürülen sokak kedisinden sonra, şimdi de ankara'da bir sokak kedisine tecavüz edildi.

özellikle görüntüleriyle birlikte buraya koyuyorum. görün ulan işte! eylem mi yapıyorsunuz, canlıları koruyacak kanunların çıkarılması ve işletilmesi için siyasilere talepte mi bulunuyorsunuz, bundan sonra küfür mü etmiyorsunuz, kendinizi ve çevrenizi korumak için dövüş sporu mu öğreniyorsunuz, ne yapıyorsanız yapın da yararlı bir şey yapın. yeter ulan böyle her gün haber okuyup vah vah tüh tüh demeye!

not: bugün bir de facebook'ta gördüm, insana tecavüze yönelik bir yazı. ayrıntılarını herkes okusun da, her gün duymaya alışıp belki de normalleşmeye başladığını düşündüğümüz şeyin ne alışılacak ne de normalleştirilecek bir durum olmadığını fark ederiz.

"tecavüze uğrayan çocuğun anüs deliği hem öne, hem arkaya doğru olmak üzere iki ayrı yönde yırtılmış. bağırsaklar da yırtılmış ve çocuğun dışkısı ile tecavüzcünün spermleri karışıp karın boşluğuna akarak tüm iç organları iltihaplandırmış. saatler süren 2 ayrı ameliyatla 60 küsur iç dikiş, 20 küsur dış dikiş atılarak çocuk ancak oturabilir hale getirilmiş. dikişleri patlatmadan dışkılayabilsin diye yalnızca sıvı gıdalarla besleniyor ve dışkısının katılaşmasını engellemek için sürekli müshil veriliyor; dolayısı ile vücutta besin yetersizliği ve sıvı kaybı var. ayrıca kendi dışkısının ve tecavüzcünün sperminin iç organlarda oluşturduğu iltihabın giderilmesi için kullanılan antibiyotikler yüzünden karaciğeri hasar görmüş. idrar kesesi aşırı basınçtan tahriş olmuş, çocuk sürekli kan işiyor. ağzı kapatılan çocuğun kendi çığlığının basıncından kulak zarı patlamış.
    çocuk tanımadığı birini görünce; kolundaki serumları koparma pahasına, dikişlerini patlatma pahasına hastanedeki yatağından aşağı atlayıp yatağın altına saklanmaya çalışıyor."
  • (bkz: 404 not found).
    ne dersem deyim, yetersiz kalacak ve icim sogumaycak. gordugum resimlerin * dehsetiyle soktayim.

ya demek ki insan boyle katil oluyor. demek bu sekilde akil, mantik, sagduyu yitip gidiyor ve baltayi alip kafa, kol, bacak parcaliyorsun, bu da yetmiyor ve olse de kafasini vura vura dumduz etsen de halen devam ediyorsun beynini etrafa sacmaya.
  • kardeşim açmayın böyle başlıklar ne olur. şu hayattan şu memleketten beni daha da sogutmayın.. şöyle sapık orospu çocuklarını göstermeyin bana.. kendi şeylerini sokturtup agızlarına bogdurtmayın bana... kendi insanlığımdan şüphe eder oldum ben mi çok kinli ben mi çok saldırgan oldum diyede yok abi yaşadığımız cografya nasıl bir yer oldu ben anlayamaz oldum...

şerefsiz kahpenin evladı ne istedin lan o hayvancıktan ne istedin he a.... s... evladı.
  • hemen bir kanun çıkarılmalı ve kedi evlenmeye razıysa masum adamlar boş yere hapis yatmamali. bu ülkede yüzlerce kedi yavrusu babasız, annesiyle birlikte yaşıyor neticede. babaları serbest bırakın efendiler.
  • canlı haklarına saygılı bir ülkede yaşansa yankı uyandıracak ve eylemi yapan orospu çocuğunun hapis cezası almasıyla sonuçlanacak iken ülkemde sıradan bir haber olacak maalesef. ve böyle orospu çocukları aramızda yaşamaya devam edecek. gel de sinirden kendini sikme amk.

edit, yanlış kelime.
  • sonra eşkişehir'de kediyi öldüren adama hakim hapis cezası verdi diye "ama canım insan öldürmemiş ki" derler. bize öyle hakimler lazım. bize hayvanlara bunu yapanlara 7-8 sene hapis verecek hakimler lazım ki akılları başına gelsin.

yok olun, yok!

tanım da yok. tanım:yok.
  • sinirden gece gece ağlamama sebep olan baslık.

insanlardan tiksiniyorum ya ufacık kedi ya kedi!! ne istediniz düşündükçe aklım almıyor midem bulanıyor.
    tepemize ciktilar artik normalleşiyor kadin , cocuk, canlı cansız. yazıklar olsun, iğrenc tek kelime ile .
    ceza almalari lazim . bu boyle gitmez ya yazık gunah ya insafsız midesizlik tek kelime ile.
  • böyle bir haberi görüp şaşırmıyoruz daha kötü ne olabilir ki?
    hayret duygumuzu içti şerefsizler.
  • ülkenin haberlerine ve gündemine bakıyorum da acaba öldüm ve cehenneme mi gönderildim diye düşünüyorum. hani böyle film ve dizilerde karakter ölür ve öldüğünü fark etmez, o anı hatırlamaz ama hayatına kaldığı yerden devam ediyormuş hissini yaşayabileceği alternatif bir hayata geçer, sonra da başına gelenlerin tetiklemesi sebebiyle geçmişi ile yüzleşir. cidden böyle bir şeyin olmasını bekliyorum, yoksa içinde yaşadığımız bu distopyanın mantıklı bir izahatı yok.
  • ülkenin her anlamda dibe battığını, her anlamda cahilleştiğini, uçkurun, kendini tatminin artık hayvanlara kadar indiğini gösteren, çok ama çok acı hadise. ne diyeyim ki şimdi? ne küfür edeyim? nasıl üzüldüğümü falan söyleyeyim. ne değişecek ki? yıldım artık anlıyor musunuz? gerçekten yıldım. bu ülkenin yobazından, ahlaksızından, şerefsizinden bıktım usandım. bunlarla aynı ülke vatandaşı olmaktan yoruldum. bunlardan birinin kapı komşum, yan dairemdeki herif, aşağı sokaktaki adam olması ihtimalini düşünmekten tiksindim.

feysbuk'ta çok güzel bir iki sayfa var. bir tanesi ağırlıklı olarak kedilerle alakalı paylaşım yapıyor. takip ediyorum severek. bugün uyandım, öyle geziniyorum telefonda. bu sayfanın bir paylaşımına denk geldim. zavallı bir kedicik, hem de yine yavru bir kedicik, kendisini sevecek diye bir orospu çocuğuna yaklaşıyor, o gavat da kedinin yüzüne asit atıyor. kedinin gözü falan berbat hale gelmiş. yine böyle güzel bir insan da almış, bakımını üstlenmiş, olabildiği kadar da iyileştirmiş. ama ne var biliyor musunuz? o kedi halen daha insanlardan kaçmıyormuş. kendini sevsinler istiyormuş.

ulan hayatı israf, aldığı nefes ziyan puşt oğlu puştlar. cidden soruyorum ne istiyorsunuz? senin 5 santimlik sikin tatmin olacak diye, elin kızlarının namusunu, elin yaşlı başlı kadınlarının iffetini, hatta hatta erkek olanların bile onurunu nasıl çiğneyebilirsin? hayata geliş amacın bu ise, kes sikini sok götüne. önlü arkalı tatmin ol, orospunun evladı. açık söylüyorum bakın, bu kediyi bu hale getirenler, tescilli onaylı orospu çocuğudur. ha ebeveynlerini hiç tanımam. nasıl insanlardır bilmem. ama bunlar orospu çocuğudur bunu biliyorum.

allah'tan size bela diliyorum. en azından kendi çevremde, denk geldiğim zamanlarda, sizlere allah'ın gönderdiği o bela olacağıma söz veriyorum. şiddetse şiddet, olaysa olay, kavgaysa kavga. şayet bir sokak hayvanına işkence edildiğini göreyim, kan kusturmazsam, o kediyle birlikte beni de sikin. madem kanunlar bu masumları korumuyor, yasa da biz oluruz, kanun da. eğer istismarda bulunma niyeti olan varsa iyi okusun bunları. şu an benim gibi nefretle yeminler eden onbinler var buna inanabilirsiniz. inşallah karşılaşırız.