şükela:  tümü | bugün
 • https://www.youtube.com/watch?v=dlerhnfec-e

  adresinden izlenebilecek, x6'lı bir vatandaş ile bir ecnebinin nefes kesen takip hikayesi..

  edit: link güncellendi.
 • "arabama vurup kaçıyorsun"
  "go away go away"
 • iki kas yapınca kendini delikanlı sanan maganda kavgası. ilkokul seviyesinde ingilizce bilmediğinden de adamı anlamayıp tartışma uzamış olabilir.

  edit: tepki gösteren yağız delikanlılar oldu. kaslı türk kardeşimiz haklı olabilir ama la zaten yabancılar ülkeyi ırak gibi kafa kesilen yer olarak görüyor. sen öyle bağırıp hareketler yaparsan adam iner mi arabadan amk. burası türkiyeeğğğğğ burası türkiyeğğğğğ.
 • gayet medeni 2 insanın tartışmasını içermektedir. bir sorun yoktur.
 • bmw'ye binen adam ingilizce bilmediği!! arabasına çarpıp sonra kaçmaya çalışan birini durdurmaya çalıştığı
  için kıro ilan edilen tartışmadır. ortada kavga filan yok!

  şaka gibisiniz lan.. kendi insanını bu kadar yerin dibine sokmaya çalışan başka ülke yoktur.. adam yabancı herifi dövmüyor! arabasına zarar da vermiyor.. polis gelene kadar arabasına çarparak kaçmaya!!! çalışan ve türkçe bilmeyen bir adamı durdurmaya çalışıyor.

  ve bu adam kıro oluyor! dalga geçiliyor!

  edit: bmw li türk vatandaşın arabasında hasar varsa.. ingilizce konuşan hani çok medeni!!! adam bu hasarı görüp yinede kaçmaya çalışıyorsa.. kim medeni kim kıro bir daha düşünün isterseniz!

  edit2: videonun başı yok! sadece yabancı herifin türk vatandaş sinirlendikten sonra çektiği kısımdan itibaren izliyorsunuz.. o türk vatandaşın o şekilde sinirlenmesine neden olacak bir şeyler olmuş olamaz mı?

  biri de diyor ki burası hukuk devleti.. öyle adamın önünü kesemezsin! burası hukuk devletiyse.. bir arabaya çarpıp kaçmanın suç olduğunu önce o yabancı herif bilecek!

  edit3: banada medeniyetsiz dediler bunu yazdım diye.. :) neymiş türk vatandaşın adamı durdurmaya çalışması kırolukmuş.. medeniyetsizlikmiş.. medeni olan adam aracın plakasını alır gitmesine izin verir peşinden gitmezmiş..

  bak güzel kardeşim hiç birimiz robot değiliz.. olaylara anlık tepkiler verebiliriz..
  sizin bir yakınınıza eşinize kızınıza akrabanıza vurup kaçsa bir araba onu durdurma şansınız varken durdurmaz mısınız? yoksa aman plakasını aldım polis bulur cezasını verir mi dersiniz?

  benim yanımda birinin çantasını çalıp kaçsalar ben o çalan adamın peşinden koşarım.. veya.. bir araba yada bir insana çarpıp kaçmaya çalışan bir araba görürsem ve onu engelleme şansım varsa engellerim. sizin mantığınıza göre ben bunu yapınca medeniyetsiz oluyorum.. oturup izlesem polis yakalar cezasını verir bana ne desem çok medeni olucam oysa ki..

  bu videoda türk adamın malına bir zarar gelmiş.. ufak yada büyük farketmez.. olayın başını da bilmiyoruz.. adam sorunu polisle çözmek istiyor bu onun en doğal hakkı.. fakat diğer yabancı şahıs direk kaçma derdinde.. ve siz türk vatandaş kaçan kişiyi engelledi diye adamı suçluyor.. kaçana medeni diyorsunuz!

  önemli edit

  güzel kalpli bir arkadasimiz van'ın bahcesaray ilcesine 65 km uzakta bir köy okuluna atanmış. atanmasıyla,sınıfında ve okulunda cocuklar için gereken eğitim malzemelerin var olmadığını görmesi bir olmuş. sosyal medyadan yardım çağrısı üzerine burda bir yardım kampanyası başlatıldı...

  (bkz: güvendik ilk-orta okulu yardım kampanyası)
 • arabasına vuran amarigalıyı medenice polis beklemesi için uyaran abinin vidyosudur. magandalık içermez. amarigalı hem çarpıp hem kaçmaya çalışmaktadır.
  (bkz: bi de bunlar bizi ırak'a sokmaya çalışıyor)
 • ahahahahahah cocukluk arkadasimi gormemle yaran kavga.
 • yahu x6'lı abinin yaptığı şeyden daha normal ne olabilir pardon? adam arabasına çarpmış, bekle polis gelcek diyo daha ne kadar medeni olabilirdi ?
 • burada bmw'ci arkadaşa atıp tutanların arabasına vurup kaçsa birisi acaba ne yaparlar merak ettiğim videodur.

  kayıtta kıroluk falan göremedim. adamın arabasına vurmuş, kaçıyor ve bmw'ci de hakkını arıyor. kaldı ki fiziki bir müdahale de yok. adam o cüsseyle zaten yan cama vursa patlatır istese. ama yapmıyor. istese o kaydı yapan ecnebinin ağzını burnunu da kırabilirdi.

  kendi adıma ne yapardım, muhtemelen bmw'ci kadar sakin kalamazdım. kırmızı da dururken arkadan gelip vuran, hasar olmadığı için de özür bile dilemeyen kişiyi dövmüş adamım, birde hasar verip kaçsa ne yaparım bilemiyorum.
 • memlekette ne ezikler var arkadaş ya. sırf bmw ye bindiği için kıro ilan ediliyor insanlar. ne kadar severmişsiniz yaftalamayı. aynısı başınıza gelse burda ankara yabancı sürücü rezaleti diye başlık açarsınız.
  bmw sürücüsü arkadaşın haklı olduğu tartışmadır.