şükela:  tümü | bugün
  • son aylarların giderek popülerleşen aktivitesi evden kaçış oyunlarının ankara listesidir. her geçen gün kalabalıklaşmaktadır keza gün geçmiyor ki ankara'ya yeni bir evden kaçış oyunu açılmasın.

1. alcatraz - kocatepe'de. 2 konsept var; korku evi & alcatraz çıkmazı
    2. apartment06 - bahçeli 7. cadde'de. borçlu olduğunuz bir mafya babasının evini soymaya çalışıyorsunuz. bizce ankara'nın en iyilerinden.
    3. detectrap - kumarhane soygunu konseptli. gmk bulvarında.
    4. escape planet - sherlock holmes odası
    5. escapee - 7. caddede
    6. game of locks - tunalı hilmi caddesinde.
    7. iquit ankara - banka soygunu, emek 8. caddede.
    8. kilitli odalar - gradimir'in kadınları
    9. kripto ankara - poseidon'un hazinesi
    10. kuytu evden kaçış - tunus caddesinde. 2 konsept var; korku evi & hapishane
    11. lockedin - 4 oyunları var farklı yer ve konseptlerde.
    12. numara 13 - tunalı hilmi'de. çok özenle hazırlanmış bir oyun.
    13. odadan kaçış
    14. room escape ankara
    15. sherlock ankara
    16. thescape - 3. cadde'de.
    17. track the key
    18. tutsak - tunalı hilmi'de. 2 oyun var; köstebek & tehdit.
    19. x-it
    20. esc kaçış
    21. 4esc
  • (bkz: odadan kaçış)

(bkz: #50207112)
  • (bkz: #50587534)
  • hangi oyuna gitsek diye bakınırken imdadımıza yetişen liste.

ama listeye eklenmesi gereken pek çok oyun var, güncelleme şart.
  • ankarakorkuevi'nin de dahil edilmesi gereken liste.
    yakın aile bireylerini ziyaret için ankara'da bulunduğum geçen hafta etkinlik için neler yapabileceğimizi düşünürken kuzenler- ablam ve eşlerimiz ile yedi kişilik bir ekip oluşturup katıldığımız bu kaçış oyunu'nu en çokta ben talep etmiştim.
    tam olarak bir saw fanatiği sayılabilirim. her ne kadar serinin son gösterimini izlemediysem de. * ben tabii ankara'yı bilmediğim için en yukardaki listede de yer alan game of locks'a gitme taraftarıydım ancak eniştemin aldığı bir duyum ile ankarakorkuevi'nin saw serisinden esinlendikleri bir dekor ve oyun ile tasarlandığını öğrendik ve gittik de. iyiki de gitmişiz diyorum, bir kere işini son derece iyi yapan profesyonel bir çalışma oldu. oldukça nazik karşılandır. 7 oyun, 7 dekor ve odadan oluşuyor. ankara kızılay'da bir eski bir bina. gerilim hissetmek güzeldi burayı da özellikle saw fanatikleri için tavsiye ediyorum.