şükela:  tümü | bugün
  • bir cogunda mutlu son olayi vardir. ankaradaki kimi masaj salonlari gercekten masaj yapar, kimisi mutlu son dedigimiz olayla biter. kimisinde de kaziklanirsiniz.

    masaj salonu icin telefonda gorustugunuz hatun size mesrutiyetteki madonun oraya gel derse kufur edin kapatin. cunku madonun onune gidip hatunu aradiginizda hatun kisisi sizi madoyu saginiza alin ve karsinizdaki sokaga girin diye yonlendirir. hemen sagda bir cafe var. o cafenin yanindaki binaya girin birinci kat 1 nolu dairedeyiz der. telefonda mutlu son olayini sordugunuzda bilgi vermekten kacinir ama mutlu sonla bitecegine dair ipuclari verirler. ıceri girdiginizde parayi pesin alirlar ve odada bacaklariniza sirtiniza 2 dakika kicuk dokunuslar yaparak bitti deyip sizi gonderirler. e hani mutlu son dediginizde burasi oyle bir yer degil derler. e telefonda neden direkt soylemediniz dediginizde de telefonda bilgi veremiyoruz derler. e peki o kadar para aldiniz bari masaj yapsaydiniz dediginizde de soft masaj yaptik size derler. cingar cikarmaya kalksaniz iceride 3 4 tane erkek calisan vardir bulasmak istemezsiniz. anlayacaginiz kazikcidirlar. adresi tekrar verelim de kimse kazik yemesin. mesrutiyetten cikarken madonun oldugu yerden saga dondugunuz konur sokagin hemen girisinde sagda.
  • anladığım kadarıyla bu masaj salonu işi bu ülkede sakat bir tanım zira fuhuş mekanları için yasal kılıf olarak kullanılıyor. örneğin internette arattığınızda izmir caddesinde çıkan "lila masaj salonu"nun tanıtım fotolarında bir duvar boyunca arkaları dönük olarak dizilmiş bir düzine mini etekli hanımefendinin boy boy resimleri çıkıyor. erotik olmaktan ziyade bana narkotik şubeye getirilmiş hayat kadınları pozu gibi geldi.

    neyse, amacınız gerçekten masaj ise ve hamamlar kesmiyor, artistik masajlardan yaptırmak istiyorsanız, masaj yerine spa diye aratmak daha alakalı sonuçlar veriyor. lüks otellerin spa hizmetleri bu bakımdan uygun olabilir. aynı zamanda nuspa diye bir yeri de unutmamalı.