şükela:  tümü | bugün
  • doğru düzgün berber bulamadım, yapayım bir anket, göreyim nedir ne değildir olayı
  • evinize en yakın berberdir. haftada bir giderseniz en beceriksiz berber bile saçlarınızı gözü kapalı keser hale gelebiliyor.
  • ankara da berber sorunu yaşayan kalıcı değil geçici** olarak gelen üniversite öğrencilerinin, geçici sorunudur iyi bir berber bulamamak.
    ama bu sorunu memleketlerine dönünce kolaylıkla çözümlerler.
    (bkz: alışınca geçer)
  • yüzüncü yıl semtinde nazmi fahri adındaki berber tavsiye edilirmiş. yaptığım küçük bir araştırmayla edindiğim bilgi.
  • (bkz: parisli cemil) içinden hem de...
  • yedinci cadde'nin girişindeki bp'nin yanında bulunan eser sitesi'nde bir berber var ki tam öğrenci berberi. içerisi her ne kadar salaş olsa da adamlar işinin ehli, üstelik hala bitmediyse 5tl'ye saç kesimi kampanyaları vardı. çevredeki tüm berberlerin en az 13tl'ye traş ettiği düşünülürse nimet gibi geliyor...
  • bülbülderesi üzerinde , iş bankası seyranbağları şubesinin çapraz karşısında "pi erkek kuaförü" ( evet adı pi yani 3,14 e tekabül eden sayı , bak o kadar gittim hikayesini merak etmedim , öğrenince editliycem). traşı iyi , çayı iyi , muhabbeti güzel bir abimizdir. tavsiye olunur
  • gençliğimde bestekarda new york berberi vardı. sadece playboy bulunduran berberlerdendi. sanmıyorum ki hala açık olsun.
  • tabi ki de ankaradaki öğrencilik yıllarımın favorisi, beni ara makas ve karışık kesimle tanıştıran, yılların efsanesi münir erkek kuaförü. emek 80.sokak (şimdi başka bişey olmuş adı bilemedim) merdivenlerinin altında, caminin yanında- bahçeliveler anadolu lisesinin aşağısı hemen- bulunuyor dükkanı. bir çok ünlüyle birlikte fotoğraflar ve çeşitli yarışmalardan fotolar ve ödüller süslüyor dükkanın duvarını. en azından 1 kez gidin derim. takılan ilginç tipler de cabası. ama münir abinin kardeşi erdal abi çok çok daha kral berberdir. sizinle her türlü muhabbete girer, bilimsel ve edebi de dahil. giderseniz benden de selam söyleyin. ah be güzel ankarada öğrenci olsam keşke de, üşenmeden 7.caddeyi turlaya turlaya gitsem münir ve erdal abime.