• kesinlikle istanbul'a gelmemeleri gereken eylemdir.
    millet arabayla 4 saatte 6 şehir değiştiriyor, biz burada 4 saatte ortaköye gidemiyoruz/çıkamıyoruz.
    siktirin gidin artık.
  • işsiz bir beyaz yakalı olarak şu sıralar yapmayı sıkça düşündüğüm eylem. özel sektörde kaliteli bir iş yok, aslında özel sektör yok, hayat inanılmaz pahalı, işsiz halimle 400 tl doğalgaza param gidiyor. hiç bir özelliği de yok ama kopması da çok zor bu kodumun şehrinden. hayatta kalabilmem için sanırım siktir olup gitmek zorunda kalacam gibi.

edit:

doğalgaz parası bi ankara'da pahalı sanki denilmiş. antalya'daki adam kışın ısınmak için bu kadar para vermiyor...

nasıl geçiniyorsun diye soranlar olmuş. arabamı sattım.

edit 2: gitmiyorum amk, yazdiklarinizi okudukça yine bağlandım gri sevdama. koviir misen agam? kovmiyrum ulen, kovmiyrum!
  • ankara'dan siktir olup eskisehir'e gidilebilir mesela. ulasim derdi yok, cogu yere yuruyerek gidebilirsin. haftasonu gezmek istersen avm disinda park bahce alternatifleri mevcut. ankara'da sahip oldugun ortalama bir evin varsa satip eskisehir'den cok daha iyisini alabilirsin. ucuza karnini doyurabilirsin. insan gibi yasarsin yani. ankaraya seni baglayan birisi varsa da 1,5 saatte hop ankara.
  • http://i.imgur.com/aikuntk.jpg
    olm, durduğunuz hata lan. harbiden bi gidin de rahatlayalım yavv. şerrefsizim düşüncesi bile güzel yavv, düşünsenize koca ankara'da izmir milliyetçiliği, istanbul romantizmi, deniz güzellemesi yapan bir allan kulu yok, oooğğğhh kafa rahat, herkes rahat, ben de rahatım.
    - "sülale?"
    - "o zaten dünden raad."
  • antalya mersin tarafı hatta kıbrıs opsiyon olabilir. sıcağı özlemiştir bünye, doğalgaz faturası da banyo/mutfak kullanımından gelir.
  • banka gibi koca bir sektörün rant uğruna istanbul mahşerine yollanması sonucu vuku bulan istek.

biz mecburiyetten yaptık o işi, gitmedik gönderildik. yolu olsa gerisin geriye kaçacağız. eğer özellikle istanbul'a bağlayan bir iş filan yoksa ankara'da ısrarlı olun derim. ya da sektör filan değiştirin, küçük şehirlere yerleşin.
  • bence de git dediğim eylemdir. hiçbir halt yok bu şehirde.minik bir kasaba şehrine gidip yazları domates sat kışları ne bileyim sütçülük falan yap. git ama.
  • bu şehrin laneti buna izin vermez. kaç sefer siktir olup gittim, her seferinde bumerang gibi dönüp geri geldim. deniz desen yok, nehir desen yok, doğal güzellik yok, ruh yok, ne var amına koyayım ? sanırım o cevabı veremediğim için sürekli geri dönüyorum. denemeyin lan boşuna gidilmiyor bu şehirden. alışın yaşamaya.
  • siktirip zaman kaybetmeyin, hemen yola çıkıp gidin.
hesabın var mı? giriş yap