• şu şehre geldim geleli kafamı ne yöne çevirsem bu kartlardan var insan ağaç görmek çimlere oturmak istiyo tek yapabildiğimiz ise yerdeki travesti kartlarını tepiklemek üstelik üzerlerinde yazan fiyatların da kızılaya yaklastıkça azalması su götürmez bi gerçek
  • bugün resmi gazetede yayınlanan düzenlemeyle bu kartvizitlere yasak gelmiştir. inşallah bu kartları artık sokaklarımızda görmeyiz.

madde 18- 5237 sayılı kanunun 227 nci maddesinin mülga üçüncü fıkrası aşağıdaki şekilde yeniden düzenlenmiştir.

"(3) fuhşu kolaylaştırmak veya fuhşa aracılık etmek amacıyla hazırlanmış görüntü, yazı ve sözleri içeren ürünleri veren, dağıtan veya yayan kişi bir yıldan üç yıla kadar hapis ve iki yüz günden iki bin güne kadar adli para cezası ile cezalandırılır."
  • ben bunlari 2 senedir surekli goruyorum . kizilay - sihhiye gibi insanlarin cok yogun olarak kullandiklari yerlere surekli atiliyor . belediye zaten her gece temizliyor buralari , cop kamyonlari dolasiyor vs. yinede bunlar bitmiyor . sanki melih basganin parmagi var bu iste . bilerek ve isteyerek bu kartvizitleri temizlemiyorlar .
  • sosyal deney, melih başkan binasını boşalttırdı, namusumuz artacaktı ki bir anda hepimizinki bozuluverdi. evet yasaklamakla olmuyor demek ki. yine denedik yine olmadı çocuklar
  • o kağıtların bile kalitesi düştü eskiden yağlı kağıda fotoğraf baskılı olurdu sonra ad ve telefon numarasının fotokopiyle çoğaltılıp atıldığını gördüm. geçen hafta ne göreyim kadın bildiğin mavi tükenmez kalemle adını telefonunu küçük küçük kağıtlara yazıp savurmuş caddelere kalite her alanda düşüyor. yakıştıramadım hiç ablalarima
hesabın var mı? giriş yap