• ulan hepsini okudum ya, vay babayın kemüğüne. okumayanlar için özet geçiyorum.

şimdi eleman bir kızı sevmiş, sonra başka şehire üniversite okumaya gitmiş bu çemçük, sonra komşusunun kızını kafa kıyakken düdüklemiş, ondan sonra da sevdiği kız bunu duymuş ve elemanı terk etmiş.

içki bütün kötülüklerin anasıdır, kaldıramıyorsan içmeyeceksin hacı.
  • (bkz: o neydi gız)

eskiden öss'deki paragraf soruları için "anlamadıysan sadece başını ve sonunu oku" derlerdi ya hani... ben de öyle yaptım, sonunda "eda'ya çok yalvardım." falan yazıyodu. kısacası; hikayedeki kardeşimiz bi bok yemiş, sonra düzeltmeye çalışmış ama olmamış. ne yaptığı orta kısımlarda yazıyordur ama oralara bakmadım. bakanı da siksinler.
  • okuyana işsizlik maaşı bağlanan hikaye. benimki 7'sinde yatacakmış.

edit: özet

bu ankara'da servis beklerken bir kıza aşık oluyor ama konuşamıyor. sonra bir gün yere düşüyor ve kolunu kırıyor. kız buna yardim ediyor. bu vesileyle tanışıyorlar. sonra sevgili olup kızla ilişki yaşıyorlar. kız daha sonra ankara'da üniversite kazanıyor ama bu kazanamiyor. kız bunu 1 sene çalıştırıyor. bu da bursa'yı kazaniyor. bursa'da karşı komşularıyla takılmaya başlıyor. karşı komşularının kızı nişanlısından ayrılıyor. komşular kızın abisinin yanına gidince de bu da kızı teskin etmek için kızla sevişiyor. sonra sevgilisi başka eve çık deyince de paşa paşa okuldan bir arkadaşıyla eve çıkıyor. tabi komşunun kızı ötmesin diye de onun da gazını alıyor arada. sonra bir gün komsu kızı bunun ev arkadaşına ötüyor. ev arkadaşı da bunun sevgilisine yetiştiriyor. sevgilisi öğrenince bunu bırakıp gidiyor. bu da ev arkadaşıyla kavga ediyor. daha sonra kızı arıyor ve "senin için gerekirse ölürüm." diyor. kız da " sakin yapma, arkadaş olalım." diyor. bu gidip kızın babasıyla konusuyor, o da bunu bir güzel dövüyor. sonra kızla yavaşça kopuyorlar. en son kız avustralya'da master yaparken bu arıyor ve bir erkeğin sesini duyup üzülüyor.
  • 12.465 sözcükten oluşan hikaye. 21 a4 ediyor amına koyiiim.
  • beni hayrete düşürmüş hikaye.

tabii ki hikayeyi okumadım lan, manyak mısın?

beni hayrete düşüren kısım;

bir insan böylesine uzun bir entiri yazacak kadar nasıl boş olabilir lan? nasıl bir kafa yapısı?
  • sanirim olayi cozdum.

olay ankara'da geciyor ve kolun sizlamasinin hikayeyle alakasi yok. sizlamanin sebebi, yazarin hikayeyi tek seferde yazmasi.
  • bir bebek, bir de 2.5 yasindaki veledimle birlikte okudugum hikaye. allah bana başka dert vermesin. okudum ya la bunu...
    hikaye sahibine soylenecek tek laf su;
    yemisim lan edayi da, sedefi de, hülya teyzeye yapılır mi bu be!
hesabın var mı? giriş yap