şükela:  tümü | bugün
 • ankara'nın yorulmak bilmez, istikrarlı ve bir o kadar da eğlenceli koşu ekibi. macfit armada üyeleri çağrı ünal ve ozan kandilci tarafından oluşturulmuş ancak spor salonundan bağımsız. ayrıca murat bür bile konukları olmuş ve yine olacak sanırım. eymir gölü çevresi ve orta doğu teknik üniversitesinde koşuyorlar. her çarşamba 19:45, her pazar 08:00'da. sadece koşu değil, aynı zamanda arada bir bisiklet turları da oluyor. haberleşmek için şu instagram hesabını kullanıyorlar.

  http://instagram.com/ankarunning

  web sitesi: www.ankarunning.com
  edit: detay
 • http://ankarun.blogspot.com.tr/?view=classic

  bu arkadaşlarla aynı olup olmadığını merak ettiğim elemanlar. güzel şeyler yapan bir grup insan.
 • gruba yeni gelen arkadaslara oldukca mesafeli yaklastiklarini gozlemledim bu gurubun. yeni gelenler bir kosede, eski kadro bir kosede takiliyor gerek kosuda gerek etkinliklerde. ayrica" hey millet" mottosu cok kaba .
 • çayyolu'ndaki etkinliklere çok seyrek de olsa katılıyorum. kenardan kıyıdan takılıp evime dönüyorum. düzenli spor için motivasyon arayanlar için faydalı bu arkadaşlar. yıllardır aynı kısa parkuru turlardım. artık bu arkadaşların güzergahı tamamlamak için yeni rotalar geliştirerek kondisyon kasmaya başladım. istikrar ve disiplinleri güzel ve bulaşıcı.

  ama merak ettiğim bir husus var. o da nasıl haberleştikleri. çünkü ben strava üzerinden buldum. ama strava'daki etkinliğe sadece ben iştirak ediyor görünüyorum. instagram ve facebook'ta resim paylaşıyorlar sadece. bi facebook grubu neyin varsa ulaşamıyoruz beyler bağyanlar. *

  bi de bugün koşu öncesi toplanılan alanın önüne redbull sponsorlu hummer çektiler lan. cipin arkasında dj apple'ı ve ses sistemi bile vardı. verdiler son ses müziği. ortamda oynak zenci götü de olsa klip çekiyoruz derdim.
 • bir ankara koşuyor ya da adım adım ankara hic değildir.