şükela:  tümü | bugün
  • yıllardır her türlü resim malzemesini ihtiyacımı karşıladığım yer. bu zamana kadar hiç bir sorun yaşamadım ne kargo konusunda ne gelen ürünler konusunda. hatta ara sıra hediyeler gönderip şımarttıkları da oldu. sitenin de yenilenmesiyle kullanımı daha kolay ve insanı içine çeker bir hale bile gelmiş.

açıkçası piyasaya göre fiyatları nasıl bilmiyorum. belki biraz pahalı olabilir ama önünüze gelen herhangi bir kırtasiyeye girdiğinizde bulamayacağınız ürün çeşitliliği bu sitede mevcut. benim gibi üşengeç bi insan için de bu bir tercih sebebi.

tek sorun yıl oldu 2018 hala şu kargo ücreti konusunu halletmediler. şu an 150 lira üzerine kargo bedava ama çok yahu. ne bileyim kalem bitiyor, defter bitiyor, boya bitiyor alıp geçiyoruz, nasıl dolduralım 150 lirayı her seferinde öğrenci halimizle. bir güzellik yapıp -şövale gibi ekstrem büyük ürünler dışında- şu kargo fiyatını 25 lira gibi sembolik rakamlara düşürmeleri gerek. eminim o 6 liralık kargo ücretini almasalar batmazlar, üstüne müşteri kazanırlar ve müşterilerin alışveriş sıklığı artar kargo fiyatına takılmayacakları için.

http://ankasanat.com/