şükela:  tümü | bugün
 • hepsi burada efsane cuma indirimi sebebiyle tekrar 200 liradan satışa sunulmuş kulakliktir.
  gecen indirimde fiyattan emin olamayıp " zaten normalde de 200 dür bu yeaa" deyip almadığım, sonrasinda 400e çıkınca üzüldüğüm, incelemeleri okuyunca olumlu yorumlar sonrasında tekrar üzüldüğüm kulakliktir aynı zamanda. ama bu indirimde bir sipariş geçtim. iyi çıkarsa şu anda kullandığım powerbeats 3 u satacağım :)
 • arkadaşımın ve internetteki yorumlara güvenerek az önce kara cuma indirimiyle 199liraya aldığım kulaklık. yazılanlara göre tam bir fiyat/performans ürünü. umarım yazdıkları gibidir.

  ürün gelince ilk izlenimlerimi paylaşırım.
 • jbl t450bt den bass konusunda iyi midir?mesafe ve ses gecikmesinde sıkıntı var mıdır?bilen varsa yeşillendirirse sevinirim..
 • kulaklık konusuyla ilgilenmem ama anketin birden fazla ürünümü kullandım. ürünleri anlamsız derecede kaliteli ve ucuz. bildiğim kadarıyla amerika pazarında güçlü bir yeri var. ama bizim pazarda o seviyede olmadığı için ucuz olabilir.
 • en son hb üzerinden bir şemsiye alıp herkeste görmüştüm inşallah bu kulaklıkta aynı durumu yaşamam :)) daha önce anker sounbuds almıştım amazon.de'den o zamanın parasıyla 50tl'ye falan gelmişti 3 sene dayandı bakalım bu nasıl olacak ama yorumlar genel olarak olumlu.
 • benim de indirimden aldığım ürün. daha yeni elime ulaştı ancak ilk izlenimimden şunları söyleyebilirim ki kulaklık kafada gayet rahat duruyor , büyük kulaklı biri olarak kulağımı güzel kavradı dışarıdan.pedler gayet yumusak. bluetooth mesafesi çok geniş değil ancak salonun bir ucundan bir ucuna sıkıntısız çekiyor fazlasında ise kopukluk oluyor. 3-4 metre uzaktan video izlerken farkedilecek bir gecikme olmuyor ancak daha uzaktan video izlerseniz gecikme olabilir gibi duruyor. müzik kalitesin aşırı iyi değil ama fiyatına göre tatminkar diyebilirim. bir süre kullandıktan sonra entryi güncellerim
  edit: kulaklık yüksek seslerde tizleri kaybediyor, bluetooth da dışarda kopukluklar oluyor ara ara. beklentiniz düşük ise 200 tl ye değer ama fazlasına değmez
 • kargo yolu gözleten
 • ürün elime ulaştı, diyeceğim şey: abartmayın.
 • youtube videolarında çok sıkıntı çıkartıyor. 2-3 dk bir kesintiler ve cızırtılar oluyor. film izlerken veya radyo dinlerken böyle bir sıkıntı olmadı, özellikle neden youtube'da yaptığını merak ettiğim kulaklık..
 • 199 tl'ye aldığım ve 399 tl'ye tekrar çıktığını görünce pis pis sırıttığım kulaklık. ben spor salonu için aldım, eşime daha önce jbl t500bt almıştım, o da güzel ama sesi istediğim yükseklikte değildi, bu ürünün üç artısı var şu an, daha yüksek volume, dışarıya daha az ses verme, daha konforlu yastıklar. ses kalitesi aynı diyebilirim. şarjını göreceğiz jbl şarjı efsane idi. ekstra bass olayı ise şahane.

  edit: şarj süresi çok çok uzun. haftada üç dört kez 1 saatlik antremanda kullandım ve ayda 1 şarj ediyorum diyebilirim
hesabın var mı? giriş yap