şükela:  tümü | bugün soru sor
 • hepimiz an ve an takip ederek chpnin ve muharrem incenin yükselişini görüyoruz. fakat benim de aklımda hep bir soru vardı akpnin kılpayı önde olması ile ilgili.ama reisimizin sızdırılan videosu sağolsun artık eminim.anketlerde hep bir kılpayı farkıyla ya da hdpnin baraj altında kalması yoluyla akp iktidarı gösteriliyor.fakat bunlara inanmamak lazım.hepimizde hdpnin baraj altında kalacağı düşüncesini yaratarak oy çaldıkları vakit ses çıkarmayacağımızı düşünüyorlarsa yanılıyorlar.zira reisimizin planları bu yönde.
  anket şirketlerinin a haber,star gazetesi gibi yayın organlarından hiçbir farkı yoktur.sonuçta hepsi sayın cumhurbaşkanımızın yakınlarının şirketi .ayrıca son yanlışlıkla sızdırılan videoda da psikolojinin fethine azıcık da olsa değiliniyor.
  edit:
  1-başlıkta hata yaptığımdan yeniden açtım başlığı.
  2-google trendeki aramaların gerçek seçimlerdeki oy oranlarıyla benzediğini iddia etmiş sanırım bir arkadaş.umarım doğrudur.zira muharrem bey biraz fazla aranmış.
 • (bkz: milyonlarca sinek yanılıyor olamaz, bok yiyin)

  kazanan yada kaybeden tarafta olmak umrumda değil. görüşüme en uygun partiye basar gecerim. arkama da bakmam. anket şirketlerinin de çoğu basın organları gibi paraya göre meylettiğini anlamak için alim olmaya gerek yok.
 • yandaş anket şirketleri yine seçime 2.5 gün kala halka algı pompalıyor...

  ilk tur akp maksimum %38 bunu da buraya yazıyım...

  (bkz: www.muharremince.com.tr)
  gönüllü üye olup sandıklara sahip çıkalım...
  bizleri sandıklardan uzak tutmak umutlarımızı kırmak isteyip fırsata çevirmelerine izin vermeyelim...