şükela:  tümü | bugün
  • izmir'de boşalan yurtta odada tek başına kalan kız kardeşimi istabul'dan arabayla almaya gidiyoruz. kolonyadan ellerim kurudu. beyle...
  • anksiyete nöbetlerinde de boğulma hissi ve öleceğim düşüncesi olduğu için sürekli ateşim var mı acaba diye kaygılanıyorum. sonra sabah kalkıp kimsenin evinden çıkmadığı dönemde evimden çıkıp işe gidiyorum. kahrolsun kapitalizm ve (bok yiyen)çinliler
  • bu arkadaşlarım için çok iyi bir online terapist önerebilirim
  • şu an niye birleşik diye düşünüyor :)
    bana benzemiş herkes, tedavim devam ediyor yapılacak iş mi bu? dışarı çıkıp eve girince yıkanmak zorunda hissediyorum. bunun dışında ilaçlar sağ olsun sakinim, hatta insanlar ne garip diye düşünüyorum. garibe alışkınım malum da çok yorulacaksınız üzülüyorum. hijyeni bu kadar fark ettikten sonra normale nasıl döneceksiniz, umarım bünyeniniz bağımlılık yapmaz. çok zor sürekli aynı şeyi düşünmek. her şey olacağına varıyor. kader tek ve değişmeze inandığım için yaşamın akışındayım, şekilleneceğiz yine. şekil, don,form vb.
  • sosyal anksiyetem var dışarı çıkmamak benim için bir lütuf. için rahat çünkü ailecek evdeyiz sevdiğim herkes yanımda
  • bende de anksiyete ve okb ortaya karışık rahatsızlık var, açıkçası kullandığım ilaçlarım bitti, hastaneye de maalesef gidemiyorum. şu an çok da iyi bir durumda olduğum söylenemez. ama durumu kabulleniyorum, yapacak bir şey yok.
  • psikiyatri polikliniklerini dolduruyorlar maalesef...
    "can sıkıntısı solunum sıkıntısından iyidir" diyoruz, dinletemiyoruz, gelmeyin polikliniğe artık !
  • sevgili başlık taşıyan; anksiyete herkeste var. asıl sorun anksiyete bozukluğu olanların ne yaptığı. çünkü bozukluk olunca sorun oluyor.

yani taşınması gereken başlık bu değil, diğeri. sevgiler.
  • anksetiyem var genel olarak cok cabuk etkilenirim gerilirim titrerim. ancak suana denk iyi gidiyorum icten gelen bir acaba nolcak korkusu tabiki de var ama sıkıntı yaşamadım.